https://reporter.zp.ua

Банда злочинців в Запоріжжі збиралась катувати людей під виглядом СБУ

# , , ,

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

злочинний світ завжди доводив, що він здатен ідеально підлаштовуватись під зовнішні обставини. злочинці в будь-які ситуації в країні намагаються максимально використати для своєї вигоди.

так в результаті проведеної в запоріжжі операції, працівники служби безпеки україни затримали злочинну групу, яка планувала викрадати людей. звісно, об’єктами викрадення мали бути заможні мешканці міста. в подальшому за їх звільнення від родичів мали вимагати грошовий викуп. крім цього зловмисники намагались своїми діями дискредитувати сбу, передає пресс-служба відомства.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

злочинці в одному з підвалів міста запоріжжя обладнали практично тюремну камеру, куди вони планували доставляти викрадених осіб. також по відношенню до полонених мали застосовуватись тортури. підвальне приміщення було облаштовано ніби сбу, для підтвердження цієї легенди було вивішено на стіну символіку служби безпеки україни, а також національний прапор україни.

після затримання зловмисники дали покази, в яких зізнались, що всі тортури, які вони планували вчиняти над затриманими, вони мали фіксувати на відео. в якості першої жертви був обраний місцевий бізнесмен.

під час проведення обшуків у затриманих було знайдено холодну та вогнепальну зброю, а також сепаратистську символіку. на даний час працівники служби безпеки україни проводять слідчі дії по встановленню остаточної кількості учасників бандитського угрупування, а також на причетність їх до інших злочинів.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Погана якість статті?
Повідомити

Залишити коментар

Опубліковано на 17 10 2015. Поданий під Запоріжжя, Суспільство і закони. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".