https://reporter.zp.ua

Асуара

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Асуара: Історичне місто в серці Арагону

Асуара – невелике містечко, розташоване в провінції Сарагоса, що в автономному регіоні Арагон, Іспанія. Історичне місто з населенням трохи більше 700 осіб (2010 рік), Асуара славиться своїми середньовічними пам'ятками та чарівними вуличками.

Історія Асуари

Перші сліди людської діяльності в районі Асуари датуються доісторичними часами, про що свідчать археологічні знахідки в печері Сальнова. Під час римського правління місто було відоме як Осуара і було важливим опорним пунктом на римській дорозі, яка з'єднувала Сарагосу з Таррагоною. Пізніше Асуару завоювали вестготи, а потім маври. У 1119 році місто було відвойоване королем Арагону Альфонсо I Воїтелем, який включив Асуару до складу Арагонського королівства.

Пам'ятки архітектури та мистецтва

Асуара славиться своїми середньовічними пам'ятками архітектури та мистецтва. Споруди в романському та готичному стилях є найбільш помітними серед міських будівель.

Палац Монреаль-де-Асуара

Палац Монреаль-де-Асуара – це укріплений палац, який був резиденцією графів Асуари. Палац був побудований в XIV столітті на руїнах мавританської фортеці і має величні стіни та вежі. Сьогодні він служить міською ратушею.

Церква Санта-Марія

Церква Санта-Марія – це готична церква XIII століття. Вона славиться своїм вражаючим зовнішнім виглядом, включаючи вікна з розетками і гаргулій. У церкві зберігається унікальний безголовий розп'ятий Христос, відомий як "Ель-Сенйор-де-ла-Кабеса".

Монастир Сан-Педро

Монастир Сан-Педро – це залишки бенедиктинського монастиря, заснованого в XII столітті. Монастир являє собою видатний зразок романської архітектури і має вражаючий клуатр із величними арками та різьбленими капітелями.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Традиції та події

Асуара зберігає свої традиції та звичаї. Серед найвідоміших культурних заходів:

Фестиваль "Діа де ла Пурнела"

Фестиваль "Діа де ла Пурнела" проводиться щорічно в серпні і відзначає легендарне об'явлення Діви Марії пастухам у XVII столітті. Фестиваль включає паради, традиційні ігри та музичні виступи.

Свято Святого Христофора

Свято Святого Христофора святкується в липні і вшановує покровителя Асуари. Фестиваль включає релігійні процесії, концерти та виставки.

Природа та околиці

Асуара розташована в прекрасному природному середовищі. Місто оточене мальовничими горами та лісами. Заповідник "Лос Тімес" – це природний заповідник, розташований поблизу Асуари, де можна спостерігати за різноманітними видами дикої природи, включаючи птахів та ссавців.

Асуара – це чарівне історичне місто в серці Арагону. Зі своїми середньовічними пам'ятками архітектури, живою культурою та мальовничими околицями Асуара є ідеальним місцем для відвідування любителями історії та природи.

Часто задавані питання

 • Де знаходиться Асуара?
  Асуара знаходиться в провінції Сарагоса, автономний регіон Арагон, Іспанія.
 • Яке населення Асуари?
  Станом на 2010 рік населення Асуари становило 701 особу.
 • Які найвідоміші пам'ятки Асуари?
  Найвідоміші пам'ятки Асуари включають Палац Монреаль-де-Асуара, Церкву Санта-Марія та Монастир Сан-Педро.
 • Які основні культурні події відбуваються в Асуарі?
  Основними культурними подіями в Асуарі є Фестиваль "Діа де ла Пурнела" та Свято Святого Христофора.
 • Чим вирізняється околиця Асуари?
  Околиця Асуари характеризується мальовничими горами, лісами та заповідником "Лос Тімес".

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 30 05 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.

Останні новини

Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".