Амінокислоти або протеїн: що краще вибрати?

У багатьох людей, що вживають продукти спортивного харчування, нерідко виникають питання, що краще приймати, амінокислоти або протеїн? Чи можна їх поєднувати? У чому різниця між протеїном і амінокислотами? Що принесе велику користь, більшу масу ? Щоб відповісти на всі ці питання, слід розібратися в будові і властивості цих сполук.

Давайте уявимо, що протеїн – це певна конструкція, основу якої складають блоки-амінокислоти. У свою чергу, амінокислоти з’єднані між собою хімічними зв’язками, які слід зруйнувати (переварити) для того, щоб амінокислоти змогли вступити в кров, і організм повністю їх переробив і засвоїв. Треба відзначити, що у вільному вигляді амінокислоти вже розщеплені до легкозасвоюваній формі (продукти спортивного харчування складаються саме з таких амінокислот). Відмінність полягає лише в тому, що швидкість засвоєння амінокислот і білків різна, тому і рекомендований час прийому цих препаратів теж різне. Більш детальніше про всі види протеїну, ви зможите почитати на сайті http://sportcityshop.com.ua/protein/, а також замовити кращі види амінокислот та протиїну.

Амінокислоти засвоюються дуже швидко, з цієї причини їх краще пити в ранкові години, до або після тренувань. Протеїн ж, особливо якщо він казеїновий, краще приймати протягом дня або на ніч, безпосередньо перед сном. Ще один вид протеїну – сироватковий протеїн є самим швидкозасвоюваний серед всіх білків, тому його можна пити відразу після тренувань. До того ж, на відміну від амінокислот, сироватковий протеїн не тільки сприяє зростанню чистої м’язової маси, але і володіє рядом позитивних властивостей для всього організму в цілому. З цієї причини, сироватковий протеїн сьогодні є найпопулярнішою харчовою добавкою серед спортсменів та бодібілдерів. Крім того, існує ще підтип сироваткового протеїну – це ізолят протеїну. Ізолят протеїну виробляється з сироваткового протиїну, але концентрація білка в ньому вище ніж у звичайному концентраті сироваткового протеїну.

Отже, білок життєво необхідний людині; а, щоб організм міг легко синтезувати і використовувати білок, потрібні амінокислоти. Отже, протеїн і амінокислоти тісно взаємопов’язані між собою. Вживайте амінокислоти після тренування, а казеїн – на ніч. Правильне і пропорційне поєднання амінокислот і протеїнів, допоможе Вам домогтися кращого ефекту від багатогодинних щоденних тренувань в залі.

Поділитися:
Опубліковано на Dec 21 2015. Поданий під Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire