https://reporter.zp.ua

Американським медикам вдалося вилікувати безпліддя

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

американським медикам вдалося вилікувати безпліддя, що виникло в результаті хіміотерапії раку. лікування полягало в пересадці здорової тканини яєчника 36-річній жінці, раніше пройшла курс лікування раку молочної залози. читайте більше про безпліддя на http://sana-med.com.ua/ru/diagnoz-besplodie.php/

знаючи, що хіміотерапія часто пошкоджує яєчники, медики вилучили здорову тканину статевих залоз до початку лікування раку і заморозили трансплантат. вироблена через шість років пересадка допомогла повністю відновити функції статевих залоз вже через три місяці після операції.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

звіт про цю роботу був опублікований на сторінках журналу the lancet. як зазначають медики, до пересадки з яєчників жінки були також вилучені 20 яйцеклітин. не вдаючись до експериментальної процедурі пересадки, лікарі збиралися використовувати їх для штучного запліднення. однак жодна з пересаджених яйцеклітин не прижилася.

раніше такий спосіб лікування безпліддя, що виник в результаті хіміотерапії, випробовували тільки на тваринах.

багато жінок, бажаючи мати дітей після терапії раку, вирішують перед початком лікування дочекатися менструації, щоб зберегти яйцеклітину для штучного запліднення, але таке зволікання у разі онкологічних захворювань може коштувати життя.

заморозки фрагмента здорової тканини яєчника в таких випадках є гарною альтернативою штучному заплідненню. ця методика дозволяє негайно приступити до операції або хіміотерапії, і, як довели експерименти, робить можливим народження здорової дитини.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 18 01 2016. Поданий під Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".