5 товарів із секс-шопу, що змінять ваше інтимне життя

в сучасному світі товари з секс-шопу в спальні пари вже нікого не дивують, тож не варто себе обмежувати в експериментах. розповідаємо про 5 цікавих іграшок, які варто спробувати кожній парі.

стимулятор клітора

додаткова стимуляція клітора жінки під час сексу відкриває нові грані задоволення для обох партнерів. для такої стимуляції в секс-шопі можна знайти масу цікавих пристроїв:

 • маленькі вібростимулятори на палець. насадка вдягається на палець партнера, що дає волю для пестощів.

 • вібростимулятори у формі мікрофонів. такі іграшки часто використовуються у порно, тому, мабуть всі дорослі люди колись бачили такий. мікрофони зазвичай мають багато режимів швидкості та пульсації, що відкриває простір для інтимних експериментів.

 • насадки на член. існують насадки на член з додатковою вібростимуляцією клітора. такі іграшки дарують нові відчуття обом партнерам.

 • ерекційні кільця з вібрацією. цей пристрій не тільки стимулює клітор жінки під час фрикцій, але й позитивно впливає на тривалість ерекції чоловіка.

незвичайні презервативи

окрім звичних тонких, з ребрами чи пухирцями, в секс-шопі можна придбати:

 • презерватив з вусиками;

 • оральний презерватив;

  Є питання? Запитай в чаті з ШІ!

 • спеціальний презерватив для анального сексу;

 • контрацептив із пролонгуючим ефектом;

 • презерватив, що сяє в темряві.

і це ще не все, що можна знайти у найближчому секс-шопі. експерти радять парам, що тільки починають експериментувати в ліжку, стартувати саме з цієї категорії товарів.

наручники чи мотузки

фіксування партнера під час сексу може бути дуже збуджуючим. тому якщо раніше в парі не практикували звʼязування, однозначно варто спробувати. для початку можна обрати мʼякі фіксатори для рук і ніг, а якщо сподобається, докупити ще й спеціальну мотузку для звʼязування.

масажні свічки

інтимне життя — це не тільки секс. важливу роль в інтимній близькості відіграють прелюдії. урізноманітнити пестощі допоможуть масажні свічки, віск, що з них капає, приємної та безпечної температури, містить натуральні масла та ідеально підходить для довгих приємних масажів.

лубриканти

існують сотні видів лубрикантів для різних видів сексу, з різними ефектами та різним призначенням. наприклад, мало хто знає, що існують окремі змазки для анального сексу, що не тільки забезпечують ковзання, але і знімають болісні відчуття. щоб відкрити для себе новий світ насолод, варто спробувати хоча б декілька з них — це точно зробить ваш секс більш приємним, безпечним і цікавим.

 

Приєднуйтесь до нашого Телеграму: @news_reporter_ua

Залишити коментар

Опубліковано на 01 12 2022. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".