5 товарів із секс-шопу, що змінять ваше інтимне життя

В сучасному світі товари з секс-шопу в спальні пари вже нікого не дивують, тож не варто себе обмежувати в експериментах. Розповідаємо про 5 цікавих іграшок, які варто спробувати кожній парі.

Стимулятор клітора

Додаткова стимуляція клітора жінки під час сексу відкриває нові грані задоволення для обох партнерів. Для такої стимуляції в секс-шопі можна знайти масу цікавих пристроїв:

  • Маленькі вібростимулятори на палець. Насадка вдягається на палець партнера, що дає волю для пестощів.

  • Вібростимулятори у формі мікрофонів. Такі іграшки часто використовуються у порно, тому, мабуть всі дорослі люди колись бачили такий. Мікрофони зазвичай мають багато режимів швидкості та пульсації, що відкриває простір для інтимних експериментів.

  • Насадки на член. Існують насадки на член з додатковою вібростимуляцією клітора. Такі іграшки дарують нові відчуття обом партнерам.

  • Ерекційні кільця з вібрацією. Цей пристрій не тільки стимулює клітор жінки під час фрикцій, але й позитивно впливає на тривалість ерекції чоловіка.

Незвичайні презервативи

Окрім звичних тонких, з ребрами чи пухирцями, в секс-шопі можна придбати:

  • презерватив з вусиками;

  • оральний презерватив;

  • спеціальний презерватив для анального сексу;

  • контрацептив із пролонгуючим ефектом;

  • презерватив, що сяє в темряві.

І це ще не все, що можна знайти у найближчому секс-шопі. Експерти радять парам, що тільки починають експериментувати в ліжку, стартувати саме з цієї категорії товарів.

Наручники чи мотузки

Фіксування партнера під час сексу може бути дуже збуджуючим. Тому якщо раніше в парі не практикували звʼязування, однозначно варто спробувати. Для початку можна обрати мʼякі фіксатори для рук і ніг, а якщо сподобається, докупити ще й спеціальну мотузку для звʼязування.

Масажні свічки

Інтимне життя — це не тільки секс. Важливу роль в інтимній близькості відіграють прелюдії. Урізноманітнити пестощі допоможуть масажні свічки, віск, що з них капає, приємної та безпечної температури, містить натуральні масла та ідеально підходить для довгих приємних масажів.

Лубриканти

Існують сотні видів лубрикантів для різних видів сексу, з різними ефектами та різним призначенням. Наприклад, мало хто знає, що існують окремі змазки для анального сексу, що не тільки забезпечують ковзання, але і знімають болісні відчуття. Щоб відкрити для себе новий світ насолод, варто спробувати хоча б декілька з них — це точно зробить ваш секс більш приємним, безпечним і цікавим.

 

Поділитися:
Опубліковано на Dec 1 2022. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire