https://reporter.zp.ua

3 кроки до вибору ідеального ортопедичного матраца

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

чоловік та ортопедичний матрац

однією з умов якісного та повноцінного сну є правильне облаштування спального місця. сучасний ортопедичний матрац – це найкраще рішення для тих, хто щодня піклується про своє здоров’я. вибір матраца – надзвичайно відповідальна справа, особливо якщо ви хочете придбати його для своєї дитини або подарувати його своїм батькам. ми підкажемо, як вибрати ідеальний матрац для будь-якого користувача.

крок 1: вибір жорсткості

приступаючи до вибору матраца, пам’ятайте, що до цього питання потрібно підходити індивідуально. це означає, що модель, яка найкраще за всіх підійшла вашим знайомим, не обов’язково підійде і вам. перш за все, потрібно визначитися з жорсткістю матраца. при її виборі потрібно враховувати:

  • вік;
  • вагу;
  • загальний стан здоров’я і хребта зокрема.

так чим старша людина, тим м’якше матрац йому знадобиться. людям з надмірною вагою варто зупинити вибір на моделях середньої і високої жорсткості, але обов’язково з м’якою поверхнею. якщо ж у вас є проблеми з опорно-руховою системою, тільки лікар зможе сказати, який матрац краще покласти на ліжко.

пружинний ортопедичний матрац

крок 2: вибір типу матраца

головна відмінність між різними матрацами – це тип основи наповнювача. сучасні ортопедичні основи для спальних місць можуть бути:

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

  • безпружинні;
  • на залежному пружинному блоці ( “боннель”);
  • на незалежному пружинному блоці.

в рамках кожної категорії людей створюються матраци самої різної твердості і специфіки, так щоб кожен покупець зміг підібрати оптимальний для себе варіант. переконатися в тому, що асортимент кожного із типів матраців здатний задовольнити будь-якого користувача, ви можете на сайті інтернет-магазину мебельок.

кожен з типів наповнювача матрацу має власні перевагами та недоліки. наприклад, безпружинні матраци є найбільш «тихими»: вони не скриплять, оскільки складаються з одного або декількох суцільних шарів наповнювача.

вибір наповнювача для ортопедичного матраца

найпопулярнішими безпружинними матрацами є – анатомічні. які здатні повністю повторювати форму тіла сплячої людини. такий ефект досягається за допомогою на незалежному пружинному блоці.

найбільшим доступними вважаються матраци типу”боннель”.

крок 3: вибір додаткового наповнювача

наявність додаткових ефектів, а також забезпечення повного комфорту для сплячої людини, визначається спеціальними наповнювачами. це може бути кокосова койра, латекс, термовойлок, спонфлекс, натуральна шерсть, бавовна та багато іншого. саме властивості цих прошарків визначають рівень м’якості поверхні матраца, наявність ефекту «зима-літо», антибактеріального ефекту, а також якості терморегуляції.

при покупці дізнайтеся більше про властивості того чи іншого матеріалу, щоб отримати максимум користі та задоволення від відпочинку у власному ліжку.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Погана якість статті?
Повідомити

Залишити коментар

Опубліковано на 29 06 2016. Поданий під Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".