Жувальна гумка НІКОРЕТТЕ

Використовуйте жувальні гумки кожен раз, коли вам хочеться покурити. З гумкою жувальною нікоретте – ваші шанси кинути палити подвоюються.

Згідно відгуками, не більше 10% курців вдається кинути за допомогою однієї тільки сили волі. Гумки жувальні нікоретте містять медичний нікотин – менше, ніж в сигареті, але достатньо, щоб впоратися з бажанням покурити і зменшити неприємні прояви синдрому відміни: дратівливість, труднощі з концентрацією уваги, збільшення апетиту, головний біль, депресію тощо.

Поступово зменшуючи кількість гумок жувальних нікоретте в день, ви привчаєте свій організм жити без нікотину, щоб у підсумку кинути палити.

Кидайте відразу чи поступово.

Нікотинові гумки жувальні нікоретте допомагають:

• Кинути палити відразу. Для цього замініть всі сигарети на гумки жувальні нікоретте і поступово зменшуйте кількість гумок жувальних нікоретте в день до повного скасування.

• Зменшити кількість викурених сигарет. Для цього замініть частину сигарет на гумки жувальні нікоретте і потім знижуйте їх кількість в день до повного скасування.

• Тимчасово утриматися від куріння (наприклад, при далеких авіаперельотах).

Застосування препаратів НЗТ допомагає контролювати вагу в процесі відмови від сігарет.

Коли ви курите, нікотин, що надходить у вашу кров, прискорює процес метаболізму. При відмові від сигарет цей процес може сповільнитися, і, як результат, ви можете почати набирати вагу. Нікотінзаместітельной терапія допомагає підтримати необхідну швидкість метаболізму і сприяє зменшенню апетиту, допомагаючи вам споживати менше калорій, у той час як ви концентруєтеся на відмові від сігарет.

Поділитися:

Метки: , , , , ,

Опубліковано на Sep 27 2015. Поданий під Здоров'я, Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire