Здорова їжа, запорука здоров’я

Останнім часом люди частіше стали піклуватися про своє здоров’я і якості вживаних продуктів. Модним стало мати власну теплицю. І найкращим рішенням стане теплиця з полікарбонату. Лідер з продажу полікарбонату в Україні компанія AmiranXXI в даній статті розповість докладніше про переваги теплиці з полікарбонату.

Піклуючись про своє здоров’я і якості вирощуваних продуктів, ми рекомендуємо купувати полікарбонат відомих торгових марок – Poligal, Marlon і т.д. За відгуками власників таких теплиць, для збереження життя рослин, особливо у відсутності нагляду, краще використовувати систему вентиляцій для теплиць Termovent, який можна придбати в нашій компанії. Ми займаємося імпортом полікарбонату вже більше 10 років, а також проводимо теплиці з анодованого алюмінієвого профілю, що дозволяє продовжити життя теплиці на довгі десятиліття.

До речі, побачити готові вироби ви можете на найближчій виставці “Тепличне господарство”, яка пройде 23-25 ​​лютого в Києві за адресою: вул. Салютна, 2-б (станція метро “Нивки), павільйон 1.

Поділитися:
Опубліковано на Feb 16 2016. Поданий під Здоров'я. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire