Збалансоване харчування

Для чого ми їмо?

основне призначення їжі, запрограмоване природою – служити енергетичним паливом і будівельним матеріалом для тіла.

Наша їжа повинна виконувати дві умови:

– Забезпечувати організм достатньою кількістю енергії;

– Перетворюватися в активну енергію, а не в стратегічний запас жиру.

хитрощі гомеостазу

Гомеостаз – це відносне сталість хімічного складу тіла і стійкість основних фізіологічних функцій, якусь фізіологічну рівновагу. Організм підтримує в межах норми температуру тіла, склад крові, лімфи. тканин і т.д.

   При виникненні хронічного енергодефіциту першочерговим стає завдання поповнення стратегічного запасу енергії, тобто жиру.

Якщо не дають зовні, значить треба економити зсередини: організм починає менше витрачати енергії на основні функції – знижує температуру тіла на десяті частки градуса, трохи уповільнює роботу серця, трохи знижує тиск, послабивши тонус м’язів і судин.

Виникає депресія і головний біль, холодні кінцівки, нікудишній імунітет. Явні ознаки уповільненого обміну речовин, тим більше благоприобретенного.

Перехитрити організм неможливо: чим менше ми йому даємо, тим менше він витрачає, а все заощаджений відкладає в жир, на випадок для ще більш голодних часів.

Так ми їмо 2 рази в день і тим самим провокуємо організм уповільнити обмін речовин, що веде до збою всіх систем в організмі. Або їмо хімічну неповноцінну їжу з супермаркетів, интернет магазин спортивного питания в Киеве допоможе вам вибрати для себе тільки якісні продукти спортивного харчування.

Вихід є!

Правила здорового харчування:

– Помірність в харчуванні, неприпустимість переїдання, увагу до того, щоб потреби організму в калоріях відповідали енергетичним витратам.

– Обов’язковий сніданок протягом години після пробудження.

– Неодмінне чотириразове харчування, причому кожний прийом їжі передбачає порівняно невелика кількість їжі.

– Повноцінність харчування по незамінним харчовим речовинам.

– Харчування має бути збалансовано: правильне співвідношення в їжі білків, жирів і вуглеводів

 Така збалансованість створює найкращі умови для обміну речовин.

З чого складається їжа?

Всі продукти харчування складаються з елементів або поживних речовин, які умовно можна розділити на дві групи:

– “Паливо” для тіла – поживні речовини, коор використовуються для отримання з них енергії: білки, жири, вуглеводи,  для сбалансоаного харчування вам потрібно купити протеин в Киеве , і ваш організм доповниться основним паливом для набору м’язів.

– То, без чого “паливо» не горить – поживні речовини, що не мають енергетичної цінності, але необхідні для нормальної роботи організму: вітаміни, мікро- і макроелементи, а також харчові волокна і вода.

Поділитися:
Опубліковано на Aug 29 2016. Поданий під Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарОстанні новини

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire