Запорожця, який убив свою коханку з ревнощів, посадили на 10 років

Заводський районний суд поставив крапку в справі весняного вбивства запорожцем своєї співмешканки. Обвинуваченого засуджено до 10 років в’язниці.

Злочин стався 24 квітня 33-річний чоловік разом з коханкою, родичами і друзями випивали, як до них приєдналися знайомі. Серед них був один чоловік, який надавав 29-річної загиблої знаки уваги.

Злочинець приревнував, дістав палицю і почав  бити жінку. Потерпіла не зомліла і просила не бити її, як повідомляє ipnews. Тоді розлючений ревнивець вирішив покарати коханку – він роздягнув жінку, залишивши кросівки, светр і шкарпетки, щоб вона в такому вигляді йшла додому. Відійшов для того, щоб викинути речі в вигрібну яму, а коли повернувся – побачив мертве тіло коханої.

Перший час він намагався приховати причетність до смерті потерпілої, повідомивши, що знайшов жінку мертвою, але його обман розкрився.

Поділитися:
Опубліковано на Nov 23 2016. Поданий під Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire