Запорізький юнак зробив селфі з Дональдом Трампом

Стаття не відповідає темі?

donaldom-trampomУчень американської школи по обміну родом із Запоріжжя особисто поговорив нині з чинним президентом США Дональдом Трампом, потиснув йому руку і зробив фото.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Нині проживає в американському місті Вудлейк Валерій Хімюк потрапив на закритий захід, присвячений тоді ще кандидату в президенти від республіканської партії Дональда Трампа. Про це хлопець повідомив на своїй фб-сторінці.

“Я пропустив школу і вранці, посидівши тільки на половині першого уроку, відправився на захід. Це були закритий захід, яке організувала моя хост мама Ніки. Мені дали невелику роботу – не допускати звичайних гостей в зону для VIP. Таким чином, я провів годину і потім з’явився Дональд Трамп. Після його спічу мені вдалося зробити з ним фото і потиснути руку “, – зізнався Хімюк.

Юнак каже, що робити фото з Трампом було незручно, а відео було заборонено.

Популярне

Опубліковано на Nov 11 2016. Поданий під Cвіт, Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire