Запорізький національний університет посів 5 місце серед університетів України

Міністерство освіти і науки України підбило підсумки Всеукраїнської студентської олімпіади 2015/2016. Згідно з ними Запорізький національний університет посів 5 місце за кількістю переможців серед 28 класичних університетів України.

Про це повідомляє прес-служба облради.

При цьому ЗНУ поступився лише Київському національному університету ім. Шевченко, Сумському державному університету, Львівського ім. Франко і Харківському університету ім. Каразіна.

І випередив такі популярні вузи як Дніпропетровський університет ім. Гончара та Одеський ім. Мечникова.

У цьому році 96 студентів запорізького університету взяли участь у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади, 15 з них посіли призові місця.

Найбільше переможців олімпіади за останні три роки мають юридичний та економічний факультети – вісім і сім, по п’ять – біологічний, ФІФ і СПП, чотири – факультет менеджменту.

Також по два дипломи переможців отримали студенти факультетів журналістики, фізичного виховання, філологічного та соціології та управління.

Поділитися:
Опубліковано на Oct 19 2016. Поданий під Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire