Запорізькі «слуги народу» дуже люблять пишні квіткові букети

букет вручение депутат запорожьеЗапорізькі «слуги народу» дуже люблять пишні квіткові букети. Нові призначення, ювілеї та дні народження, зустрічі важливих гостей – жодне з подібних подій не обходиться без пари-трійки букетів шикарних троянд. Хоча, треба визнати, бувають букети і з скромних гвоздик. Гроші міського бюджету витрачаються максимально економно. Хоча деякі в цьому сумніваються. І задають провокаційні питання, мовляв «А скільки конкретно витрачено на квіти на це свято? А за місяць? І скільки вийшло за рік? »

Поспрашивали б просто і забули. Ні ж! Знайшлися зухвалі, склали офіційний запит і відправили його в Гор- і Облрада.

Відповідь прийшла. З виконавчого комітету міськради Запоріжжя. Звучав він так: такими даними не володіємо, передаємо ваш запит далі. Більш розгорнутого відповіді чекали більше місяця. Чи не прийшов до сих пір.

А ось «незалежні» фахівці знайшли дані на цю тему. Виявилося, що найпопулярніші квіти у чиновників в цьому році це звичні всім троянди і гвоздики, а так же мало кому відомі квіти, еустома. Сталося це 138 букетів і витрачено на них було 48 308 гривень і аж 40 копійок. Здавалося б не дорого, по 350 гривень в середньому за один букет. А з іншого боку, це зарплата за рік одного заводського робітника.

Поділитися:
Опубліковано на Dec 8 2016. Поданий під Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire