Запорізькі комунальники закуповували вугілля у кандидата в депутата в 10 раз дорожче

Концерн “Міські теплові мережі” у вересні минулого року замовив у ПП “Градобуд” вугілля на загальну суму 500 тисяч гривень. Про це йде мова в звіті про безтендерну закупівлю концерну за третій квартал 2015 року.

Як повідомляють “Наші Гроші”, фірма повинна була поставити 31,47 тону вугілля. Шляхом нехитрого підрахунку можна визначити, що вартість однієї тони складає 15,8 тисяч гривень. Поки не відомо про яку саме марку вугілля йде мова, у звіті про це нічого не говориться.

Як тільки на Сході України активувались бойові дій в зоні АТО, в Україні суттєво збільшилась ціна вугілля. Це пов’язано з тим, що левова частина шахт знаходиться на території, що контролюється силами так званих “ДНР” та “ЛНР”. Але в той же час інші державі установи проводили закупівлю вугілля в середньому від 900 до 2800 гривень за тону, остаточна ціна залежала від марки палива.

Наприклад, Відділення освіти, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації замовили вугілля за ціною 1100 гривень – мова йде про паливо марки ДГР 0-200. Сторожинецька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступеню акредитації, яка розташована в Чернівецькій області, 22 вересня 2014 року придбала для власних потреб вугілля марки ДГР 0-200, ціна якого становила 886 гривень за тону.

Зараз державні установи в Україні замовляють вугілля по 2000-3600 гривень за тону.

Крім цього, 1 вересня 2014 року Концерном “МТМ” було замовлено 205 тон вугілля, загальна на сума якого становила 1 мільйон гривень. Таким чином ціна за одну тону складає 4878 гривень, що теж перевищувало ринкову вартість.

Власником 70% “Градобуду” та директором фірми являється Олександр Прядко, який зараз балотується в Запорізьку міську раду від партії “Справедливість”. Крім цього від цієї ж партії балотується декілька керівників комунальних підприємств, а також ряд посадових осіб комунальних підприємств нижчих за рангом.

Поділитися:

Метки: , ,

Опубліковано на Oct 22 2015. Поданий під Запоріжжя, Події. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire