Яким має бути сучасний дизайн сайту?

Дизайн має значення?

Перше, що справляє враження на відвідувачів сайту, – це його дизайн. Іноді людина, якій не сподобався зовнішній вигляд ресурсу, продовжує пошук потрібної послуги або товару в інших місцях, навіть не ознайомившись із запропонованим контентом.

Незручний інтерфейс, багато зайвих деталей, нечіткий шрифт або картинки поганої якості – все це може негативно вплинути на будь-який бізнес. Від того, як дизайнер реалізує графічно веб-сторінки, залежить просування проекту.

Актуальні тенденції веб-дизайну

Інтернет-ресурс буде користуватися популярністю, якщо дотримуватись тенденцій сучасного дизайну сайту. Варто розглянути декілька актуальних трендів, які вже встигли виправдати себе.

Сучасні сайти все частіше адаптуються під мобільні пристрої. Отримали поширення вертикальні компонування сторінок та їхніх елементів.

Цікавим IT-трендом стали повністю або частково анімаційні сайти. Незвичайні ефекти допомагають захопити увагу користувача, який очікує завантаження контенту.

На сучасних сайтах усе частіше можна зустріти розроблені дизайнерами ілюстрації, які відображають суть компанії. Також отримав поширення тренд на яскраві, насичені кольори.

Не втрачають позицій сайти зі слайдерами. Сторінками можна керувати перетаскуванням, жестами миші або за допомогою клавіатури. Це оригінальне і зручне рішення, яке ефективне для будь-яких пристроїв.

Яким має бути сучасний дизайн сайту?

Гарний дизайн повинен, по-перше, враховувати можливість адаптації під пристрої з різними дозволами екрану. По-друге, шрифт повинен бути розбірливим, таким, який легко сприймається. По-третє, має значення зручне меню, пошук по категоріях сайту, зрозуміла навігація. Серед головних правил сучасного дизайну – підвищена увага до кольорової гами. Варто оформлювати сторінки в єдиному стилі, аби не виникало плутанини.

Сайт повинен викликати в користувачів відчуття комфорту, підкреслювати імідж фірми. Творчий підхід із застосуванням традиційних ефективних прийомів – це запорука успіху.

Поділитися:
Опубліковано на Jan 13 2017. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire