Як же правильно вибрати стіл для гри в настільний теніс?

На зорі 20 століття в життя людства прийшов пінг-понг. Ці два нехитрих звуку – при ударі пластикового м’ячика про багатошарову дерев’яну ракетку (пінг) і його відскоку від столу (понг) – сформували назву однієї з найбільш захоплюючих ігор в світі. Настільний теніс сьогодні – це не тільки дворове захоплення хлопчаків або сімейне проведення часу, але і олімпійський вид спорту. Ця гра покращує окомір, розвиває координацію рухів, зміцнює організм. Отримати повне задоволення від настільного тенісу без спеціального тенісного столу неможливо, вибираємо тенісний стіл на ligasporta.com.ua/tennisnye-stoly.

Технічні характеристики

Класичний тенісний стіл повинен мати розміри 2,74х1,525 м і бути заввишки 0,76 м. Щоб розмежувати територію поля, рівно посередині тенісного столу натягується сітка білого кольору на висоті 15,25 сантиметрів. Існують також міні-столи 1,1х0,61 м, які відмінно підходять для дитячої гри в теніс та ігор в обмеженому просторі. Вони зручні в транспортуванні, наприклад, при виїзді на пікнік.

Види тенісних столів

Де ви хотіли б грати в настільний теніс? Під відкритим небом на вулиці або в приміщенні? Саме цей фактор є одним з головних при виборі ігрового столу. Захищений від різноманітних кліматичних умов всепогодний тенісний стіл для ігор на вулиці цілий рік. Для гри в спортзалі або будь-якому іншому закритому приміщенні підійде звичайний тенісний стіл. Забарвлення тенісних столів варіюється в відтінках синього і зеленого кольору, які найбільш комфортні для людського ока. При виготовленні якісні ігрові столи проходять до п’яти технологічних обробок. Спеціальну плиту ДСП шпаклюють для досягнення ідеалу рівної поверхні, гарантують, розкривають спеціальним лаком. Рами столів виготовляються зі сталі.

На всепогодні тенісні столи додатково наноситься ультрафіолетовий захисний шар від сонячного впливу, адже воно може привести до втрати кольору і створення відблисків. Поверхня всепогодного тенісного столу виготовляють з меламінового пластику або жорсткого багатошарового алюмінію з метою підвищення його міцності, захисту від температурних перепадів і погодних умов. Товщина цього додаткового шару – від 4 до 10 мм. Під ігровою поверхнею розташовують сталевий профіль, який надає їй більше жорсткості. Розмір профілю варіюється від 30 до 60 міліметрів. Чим товщі рама, тим міцніша поверхня і кращий відскік м’яча. Всепогодний ігровий стіл оснащений всепогодною нейлоновою сіткою, яка не боїться снігу, дощу і спеки.

Поділитися:
Опубліковано на Jun 30 2016. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire