Як вигідно орендувати автомобіль?

оренда авто

На сайті https://alin.ua/rent/lviv ви можете взяти напрокат автомобіль у Львові. Ми дамо кілька порад, як максимально зекономити на оренді авто.

Подумайте про прокат машини заздалегідь

На пікові дні недорогі автомобілі швидко закінчуються. Тому варто бронювати машину хоча б за тиждень до поїздки. Оренда автомобіля без попередньої броні, як правило, обходиться дорожче.

Вибирайте для оренди малолітражку з механікою

Чим менше машина, тим дешевше обійдеться оренда. Найдоступніші – малолітражні авто з механічною коробкою передач. Автомат – дорожче. Якщо пощастить, замість заброньованої малолітражки вам видадуть машину середнього класу без доплати. Станція прокату не має права відмовити в оренді при наявності броні, і якщо потрібного авто не виявиться, вам безкоштовно видадуть машину класом вище. Шанс не такий малий, як може здатися: бюджетні машини розходяться швидко.

Порахуйте, що вигідніше: машина на бензині або дизелі

Прокат машини з дизельним двигуном обійдеться дорожче, ніж з бензиновим. Але з огляду на те, що вона споживає значно менше палива, яке саме по собі дешевше бензину, при їзді на далекі відстані це може бути вигідно.

Відмовтеся від зайвих послуг і перевірте приховані платежі

Якщо ви знайшли машину за приємною ціною, то не розслабляйтеся: вас напевно чекають додаткові збори за послуги та приховані платежі. Читайте, за що прокатники беруть доплату, вирішуйте, обгрунтована вона, і прикидайте фінальну вартість оренди.

Приховані платежі при бронюванні машини напрокат:

  • повернення машини в іншому місці. Якщо ви повертаєте машину не там, де брали, з вас візьмуть доплату. Особливо великий збір – за повернення в іншій країні;
  • розширена страховка.

Доплати при отриманні автомобіля в оренду:

  • молодий водій. Багато компаній беруть додаткові гроші, якщо водієві ще не виповнилося 25 років;
  • другий водій. Щоб чоловік з дружиною могли змінювати один одного за кермом, доведеться доплатити. Ще таку доплату можуть взяти, якщо договір укладено на водія, а своєю кредиткою розплачується пасажир, тоді його оформляють як другого водія;
  • додаткове обладнання. Зимові шини та ланцюги для коліс, лижні кріплення на дах, GPS-навігатор, дитяче крісло для малюка – все це можна включити в замовлення при бронюванні та оплатити на місці при отриманні машини. Щоб заощадити, автокрісло для дитини привезіть з собою, а замість вбудованого GPS-навігатора скачайте пакет офлайн-карт в навігаційний додаток на смартфоні.
Поділитися:
Опубліковано на Jun 3 2021. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire