Як вибрати міжкімнатні двері?

Міжкімнатні двері

Встановлення або заміна міжкімнатних дверей не «косметична» проблема, тому підхід до неї має бути виваженим і відповідальним. Тут замало керуватися такими критеріями як «подобається» чи «не подобається». Якщо меблі ми можемо легко замінити, то при виборі дверей все треба прорахувати заздалегідь. Саме від виду міжкімнатних дверей багато у чому залежать зручність та затишок у вашій оселі.

Найкращі міжкімнатні двері Дніпропетровськ пропонує компанія egodoor.com.

Що потрібно врахувати

Для початку необхідно визначитись, чи потрібні взагалі двері у певному місці, чи вистачить арки. Якщо потрібні, то які вони мають бути: двостулкові чи одностулкові, суцільні чи зі склом, розсувні чи двері-купе, з порогом чи без. Адже при виборі потрібних дверей можна зекономити площу. Якщо двері в ту чи іншу кімнату зачиняються не часто, то є сенс поставити двері-купе, які будуть знаходитись в стіні, тим самим звільниться місце біля проходу і там можна розмістити потрібні меблі. Якщо в приміщенні стіни товсті, то коробку дверей слід підбирати теж глибоку, бо обналичник не буде приставати до коробки. Для зручності теж треба вирішити в яку сторону, а також всередину чи назовні будуть відкриватися двері, має бути замок чи лише ручка, потрібен поріг, чи він буде заважати. Слід враховувати й те, якого розміру меблі мають проноситися через певний дверний отвір. Не менш важливими факторами є тепло- та звукоізоляція. Якщо ви запланували дизайн приміщення в певному стилі, то й двері мають бути підібрані відповідно. Вважається, що підлога і двері мають бути одного кольору. Обов’язково перед походом до магазину слід заміряти висоту і ширину дверного отвору.

Матеріали

Нам хочеться, щоб двері прослужили довго і ніщо їх не могло зіпсувати. Від того, з якого матеріалу виготовлені двері напряму залежать вологостійкість, вогнестійкість, екологічні данні. Цінні породи деревини, такі як дуб, червоне дерево, граб або горіх найкраще підходять для виготовлення міжкімнатних дверей. Але ціни на них зазвичай високі, тому ці породи імітують різними штучними матеріалами. Важливо, щоб фіксація шпону та усіх складових була надійною. Не менш важливою є стійкість поверхні до побутової хімії, прямих сонячних променів і механічних пошкоджень. Бажано, щоб двері до туалету, дитячої, кабінету мали ущільнювачі. Це підвищить їх показники звукоізоляції. Якщо з естетичних чи інших міркувань ви обрали двері зі склінням, або повністю скляні, то скло має бути товстим і міцним, а ще краще загартованим чи безосколковим. Особливо це важливо, коли в приміщенні є діти. Візуально багато показників надійності не завжди можна побачити, тому слід вимагати від продавця сертифікат якості і гарантію на строк використання виробу.

Поділитися:
Опубліковано на Mar 27 2017. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire