Як вибрати кулер для води?

Кулер – це пристрій, який нагріває або ж охолоджує питну воду. Особливість даних пристроїв полягає в тому, що вода в кулері ніколи не доходить до кипіння, а тому зберігає всі корисні мінерали і інші речовини.

Зараз можна знайти найрізноманітніші моделі кулерів, але як вибрати якісний і надійний?

  • По-перше, потрібно звернути увагу на, то яку функцію він повинен виконувати: підігрів або охолодження. Можна вибрати апарат, який буде тільки охолоджувати. Однак, для більшої економії краще віддати перевагу механізму з додатковою функцією підігріву.
  • По-друге, зовнішній вигляд теж має значення. Є два основні варіанти: підлоговий і настільний кулер для води. Вибір залежить суто від особистих переваг і наявність вільного місця в будинку або офісі.
  • По-третє, якщо кулер механізм для домашнього користування, той потрібно подбати про захисному механізмі від дітей. Особливо він важливий, якщо мова йде про підігріві води.
  • По-четверте, слід звернути увагу на тип крана, який вмонтовано в пристрій. Деякі моделі мають спеціальні крани, які подають воду коли відбувається натиск кухлем. Також існують і безконтактні кулери.
  • По-п’яте, дуже важливий тип охолодження. Кулер може мати як електронне, так і компресорне охолодження. Якщо говорити про електронний охолодженні, то це ідеальний варіант для будинку або маленького офісу. Компресорна система є більш потужною, але може видавати різні звуки в процесі роботи. Хоча, зараз можна знайти найсучасніші моделі з безшумною роботою.

Як підсумок, потрібно сказати, що не потрібно нехтувати додатковим озонування або газуванням води, так як всі ці процеси тільки покращувати смакові якості води.

Таким чином, звертаючи увагу на вище зазначені критерії можна вибрати якісний, потужний кулер, який буде працювати роками і радувати смачною і чистою водою. Дуже важливо перед покупкою зважити всі за і проти, і вибрати найоптимальнішу модель.

Поділитися:
Опубліковано на Dec 6 2016. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire