Як вигідно міняти електронні гроші

Напевно ви помітили, що електронні гроші поступово починають витісняти хрусткі купюри і важкі монети. Людині набагато легше, простіше, та й зручніше здійснювати покупки за допомогою електронних грошей та пластикових карт, позбавляючи себе від потреби носити з собою важкий гаманець, який, до всього іншого, не дай Бог може загубитися.

Вигідний обмін електронних валют!

Якщо ви віддаєте перевагу практичним електронним грошам, то напевно стикаєтеся з необхідністю обміну електронних валют. У будь-якому випадку рано чи пізно це станеться і про це потрібно знати. Приміром, на вашому електронному гаманці лежать гривні, а Вам потрібно перевести їх в долари, щоб відправитися в подорож за кордон. Що робити?

Можна перевести валюту стандартними засобами на сайті вашого електронного “банку”, не думаючи ні про що. Але так ви можете понести збитки. Чому? Подумайте гарненько. Наприклад, ви не знаючи нічого про нинішньому курсі валют, обміняли гривні на долари за ціною 1 $ = 25,43 гривні та до того ж ще й заплатили комісію за переказ. Але тут ви випадково впізнаєте сьогоднішній курс валют, який становить 24,92 гривні за 1 $. Прикро?

Але ж ви могли знайти більш відповідний сервіс для обміну грошей. Щоб не потрапити в халепу, існує чудовий сервіс як чорний ринок валюти, я сам користуюся даним сервісом для обміну будь-яких електронних валют і також із задоволенням хочу порекомендувати його і вам!

Вам не потрібно самим аналізувати дані з численних обмінних пунктів в мережі. Крім порівняння цін на обмін валюти зазначаються і додаткові відомості, наприклад, кількість наявних в резерві у “обмінника” грошей. Резерв – це та кількість грошей, яку система може вам обміняти. Якщо Ви хочете обміняти гривні на 1000 $, а в резерві у системи лише 50 $, то і отримати Ви зможете тільки 50 $.

Все просто, доступно, інтуїтивно зрозуміло. Розібратися нескладно, рекомендую.

Поділитися:
Опубліковано на Apr 18 2016. Поданий під Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire