Як вибрати телевізор?

У сучасних телевізорів маса параметрів, але користувачів в першу чергу цікавлять розмір екрану, дозвіл, а також функція Smart TV. Стаття допоможе вам на основі цих та інших характеристик підібрати підходящу модель.

Діагональ

Цей параметр традиційно вказується в дюймах – один дюйм дорівнює 2,54 см. Багато покупців вибирають розмір екрану, виходячи з особистих переваг і фінансових можливостей. Але телевизор 32 дюйма cкажімо більше підійде для установки в вітальні, а для стандартної кухні буде завеликий. Розмір екрану також варто вибирати з урахуванням мінімальної відстані від глядача до телевізора. Для півтора метрів рекомендується екран з діагоналлю 32 дюйма, для двох метрів – 42 дюйма, двох з половиною метрів – 50 дюймів, трьох – 60.

Дозвіл

У більшості сучасних телевізорів екрани з роздільною здатністю Full HD (1920 точок по горизонталі і 1080 пікселів по вертикалі). «Картинку» такого дозволу дають Blu-Ray-диски і телепередачі в форматі HDTV (телебачення високої чіткості).

Телевізорів з невеликою діагоналлю (до 30 дюймів) дозвіл Full HD не обов’язково. Можна заощадити і вибрати модель зі стандартом 720p (720 точок по вертикалі), різниця в зображенні буде мінімальною.

У продажу також є телевізори з дозволом 4K UHD (3840 на 2160 точок). Вони дорожчі телевізорів з Full HD, але різниця в зображенні помітна на екранах з діагоналлю від 60 дюймів і тільки при перегляді відео дозволу 4K UHD, якого поки ще дуже мало.

Smart TV

Телевізор з Smart TV по суті являє собою телевізор із вбудованим комп’ютером. На нього можна встановлювати спеціальні програми, можна дивитися відеоролики з інтернету, купувати і переглядати нові фільми в онлайн-кінотеатрах, читати новини, слухати музику, переглядати фільми з комп’ютера через мережу і багато іншого.

Щоб користуватися всіма можливостями Smart TV, необхідно підключити телевізор до інтернету. Зазвичай для цього використовується дротове підключення, але якщо у вас вдома є Wi-Fi і ви хочете позбутися від зайвих проводів, то варто звернути увагу на телевізор з Wi-Fi.

3D

Об’ємне зображення в телевізорі може створюватися з використанням затвора або поляризаційної технології.

Для затвора потрібні спеціальні окуляри затворів, які працюють від батарейки. Дозвіл видимої 3D-картинки відповідає дозволу екрану телевізора.

У поляризаційних окулярах батарейка не потрібна, вони легші. Однак при перегляді 3D-відео дозвіл по вертикалі погіршується (при перегляді з близької відстані стають помітні горизонтальні рядки зображення).

Поділитися:
Опубліковано на Jun 24 2016. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарОстанні новини

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire