Як вибрати електрочайник

Електрочайник – це самий зручний і швидкий спосіб нагріву води. В основному такі чайники розрізняються типом нагрівального елементу (спіральний або дисковий). Щоб придбати собі чайник, достатньо зайти в інтернет-магазин Техносклад – http://tehnosklad.ua/eshop/kettle/.

Відкрита спіраль – нагрівальний елемент схожий на кип’ятильник всередині чайника.

Переваги:
– низький рівень шуму;
– невисока вартість.

Недоліки:
– осідання накипу на спіралі, яка може через це перегоріти;
– трудність в очищенні накипу;
– може фіксуватися на підставці тільки в певному положенні.

Закрита спіраль – нагрівальний елемент (диск) знаходиться під спеціальною металевою пластиною, тобто він не контактує з водою.

Переваги:
– більш тривалий термін служби в порівнянні зі спіральним;
– легкий спосіб очищення від накипу;
– можливість установки чайника з будь-якого боку підставки.

Недоліки:
– галасливий в роботі;
– більш дорогий, ніж чайник з відкритою спіраллю.

Платформа електрочайників може бути круглою або спрямованою. Кругла найбільш поширена і зручна, оскільки дозволяє встановлювати чайник на підставку в будь-якому положенні.

Оснащення

Терморегулятор – дозволяє виставляти потрібну температуру, до якої повинна нагрітися вода. Не завжди для побутових потреб потрібен окріп. Наприклад, щоб приготувати дитяче харчування достатньо всього нагріти воду до 60 ° С.

Тривале кип’ятіння – дає можливість кип’ятити воду протягом 3-4 хвилин. Деякі стверджують, що це сприяє знищенню шкідливих мікробів, інші – появі шкідливих сполук у воді.

Таймер – дозволяє програмувати чайник на кип’ятіння або нагрівання в потрібний час. Ця функція більшою мірою характерна для Термопот і є рідкістю для електрочайників.

Залежно від моделі чайники можуть мати інші функції, наприклад, дисплей, підсвічування, відсік для зберігання шнура, індикатор рівня води, фільтр та ін.

Поділитися:
Опубліковано на Oct 20 2015. Поданий під Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire