Як швидко вивчити польську мову?

https://www.osvitapol.info/movni-kursyВідкриті можливості.
В останні роки, все більше українців прагне виїхати за кордон. Найближчий сусід і партнер України, це Польща. Вона приймає багато українських студентів на навчання, та працездатне населення різних спеціальностей, на роботу. За кордоном, у цих людей є всі можливості для достойного життя. Будь то відкриття бізнесу, навчання, та при потребі, європейське недороге лікування. Дуже хороші перспективи, але є одна перешкода – язиковий бар’єр. Треба негайно вчити польську мову.

Мова схожа на українську.
Українцю вивчити польську мову нескладно. Адже ці дві мови дуже схожі між собою, бо належать до однієї гілки слов’янських мов, і вивчення буде частково на підсвідомому рівні. Індивідуальний вчитель, це звичайно недешеве задоволення, але вчитись самостійно, теж влітає в копійчину. Репетитор завжди підкаже нові інтернет ресурси, та необхідні програми. Вчитель може приходити займатися дома, або проводити урок по Skype, так економиться час.

Вивчення польської самостійно.
Самостійне вивчення польської мови, умовно можна поділити на чотири етапи:
а) Найголовнішим етапом є вибір підручника. Гарно підібраний підручник, дає змогу зробити половину справи.
б) Самостійно займатися складніше, але є рекомендації займатися два рази на день, щоб результат був бажаний. Ранок і вечір, відповідний час для занять. Щоби не пропала охота займатися, треба робити собі маленькі презенти, за вивчення деякої кількості слів.
в) Читати тексти й вправи скоро стає дуже нудним. Треба або подивитися фільм польською, можна прослухати аудіозапис, почитати художню літературу.
г) З часом потрібно привчити себе говорити, читати та думати польською мовою. Для цього треба щоб кінофільми, соціальні мережі, книги, були польською. Постійно треба займатись граматикою, виписувати нові слова, користуючись словником. Вибрати собі тему для розмови, та говорити, ставлячи собі конкретну дату, до якої треба все це вивчити.
Мине небагато часу, як процес вивчення дасть свої плоди.

Корисні поради.
Інша справа, коли польську мову викладає репетитор. В наш час можна знайти репетитора до душі, і справа швидко зрушить з місця.
Якщо рішення вивчити польську мову тверде і переконливе, не треба гаяти час. Починати можна вже сьогодні. Життя не стоїть на місці, і можливо завтрашня Варшава буде радо вітати вас.

Поділитися:
Опубліковано на Apr 18 2017. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire