Як самостійно підготуватися до ЗНО?

Багато хто стверджує, що не можливо самостійно підготуватися до написання ЗНО. Практика показує протилежне. Достатньо впевнено і грамотно скласти план підготовки і все піде як по маслу. Для цього необхідно психологічно налаштуватися і тоді можна починати відшліфовувати проблемні зони. Деякі вчителі зазначають, що учням самостійна підготовка дає іноді більше користі, ніж підготовка з вчителем. Також самостійна підготовка дає можливість значно зекономити кошти. Сайт https://books4zno.com.ua містить всі необходні довідники для підготовки до ЗНО.

До ЗНО готуємося самостійно!

Сам процес підготовки може проходити весело, цікаво та просто. В першу чергу розплануйте свій час. Ключовим чинником тут стає самоорганізація. Приблизно напишіть план, які предмети ви повинні вивчити (повторити) найближчими днями. Це дає можливість спостерігати за прогресом у підготовці. Також не завадить, біля кожної теми встановити приблизний час, який ви можете відвести на його виконання. Таким чином, ви не будете відволікатися на інші справи. Якщо не вдалося дотриматися графіку, то заняття не скасовуються, а переносяться. При бажанні дозволяється роботи незначні перерви, щоб відновити свої сили. Головне пам’ятайте, підготуватися до ЗНО, це не означає заробити головний біль або мішки під очима.

Щоб підняти мотивацію, оточіть себе людьми, які теж готуються до ЗНО. Це дає можливість періодично задавати питання, наприклад, однокласникам, які також готуються до ЗНО. Чим більше таких людей буде в оточенні, тим краще. Спілкуватися можна в школі, в соцмережах, т.д. В момент спілкування ви може зробити аналіз, на яку тему необхідно приділити більше часу, що бажано іще раз передивитися, що потрібно краще вивчити.

Матеріали для підготовки пошукайте в Інтернеті. Там є все необхідне для цього, тому що  на сьогоднішній день база ресурсів для якісної підготовки достатньо велика. Тільки пам’ятайте, матеріали потрібно не тільки збирати, а іще і опрацьовувати. Попри це все варто пройти тести минулих років. Найскладніші завдання розбирайте більш старанно.

Якщо є матеріал, який ви ніяк не можете зрозуміти, тоді краще запитати у когось із однокласників, хто добре розуміється на цьому. Постійно підживлюйте мотивацію, наприклад, смаколиками, відпочинком, інше. Любий екс-учасник впевнено скаже вам, що тестування не настільки страшне, як його вважають.

 

 

Поділитися:
Опубліковано на Nov 28 2017. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire