Як правильно вибрати надувний гумовий човен?

Надувні човни набувають все більшої популярності не тільки за кордоном, але й у нас в Україні. І це не дивно, тому що переваги надувних човнів з ПВХ очевидні: досить малі габарити в складеному стані, легка вага, зручність зберігання і транспортування і безумовно прийнятна ціна. Для людей, у яких немає можливості зберігати в доках свої човни в зимовий період або просто немає бажання возитися з трейлером – це дійсно грамотне і розумне рішення.

У кожного рибалки без винятку, рано чи пізно виникає питання про придбання надувного човна. І тут виникає маса питань «какые лодки надувные выбрать?», «Що краще надувний гумовий човен або надувний човен з ПВХ?», «Які розміри повинен мати надувний човен?», «Що краще надувний гребний човен або надувний моторний човен?» і так далі.

Стаття розповість про те, як правильно вибрати надувний човен і на, що варто звернути свою увагу при покупці. Запевняю вас – вибір надувного човна здається складним тільки на перший погляд.

Отже, для того щоб правильно вибрати надувний човен потрібно відповісти на наступні питання:

1. Для чого вам потірбен надувний човен – рибна ловля або полювання, прогулянки по аквапаркам або тривалі туристські походи?

2. На яку кількість багажу і число пасажирів потрібно розраховувати?

3. Це буде надувний гребний човен або ж надувний моторний човен?

4. Якщо це надувний моторний човен, то яку швидкість в результаті ви хочете отримати і з яким мотором (бензиновий або електромотор)?

5. Де і в яких водоймах ви збираєтеся плавати і які власне умови плавання в районі експлуатації майбутнього надувного човна?

6. Яке забарвлення надувного човна? Якщо ви плануєте використовувати надувний човен на полюванні, тоді забарвлення бажано підібрати у вигляді камуфляжу, якщо ж на відкритому сонці, тоді колір надувного човна повинен бути в світлих тонах (білий або світло-сірий), саме світлі тони не дають можливості надувному човні сильно нагріватися на сонці. Якщо рибалка проходить здебільшого в тіні, то є сенс а темно-зеленому кольорі.

7. Якого виробництва надувний човен і яка гарантія?

Ось, мабуть, і всі необхідні питання, відповівши на які, ви зможете зробити правильний вибір у придбанні надувного човна.

Поділитися:

Метки: , ,

Опубліковано на Oct 3 2015. Поданий під Прес-реліз, Спорт. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарОстанні новини

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire