Вуличні ліхтарі від norlys.com.ua

Система вуличного освітлення необхідна для паркових зон і пішохідних доріжок, приватних будинків і котеджних селищ, вулиць великих і маленьких міст, без неї неможливо уявити вечірній час, в періоди нестачі природного сонячного світла. Офіційний дистриб’ютор і постачальник якісних консольних освітлювальних приладів для вулиці пропонує широкий асортимент продукції з унікальним дизайном, які підходять для вулиць величезного мегаполіса і присадибної території приватного будинку, заміського котеджу.

Садово-паркові та вуличні світильники, практичні джерела світла.

Застосовуючи консольні вуличні ліхтарі, що відрізняються необхідністю установки надійної опори для їх монтажу, в якості якої найчастіше використовуються стовпи, можна відразу вирішити кілька практичних і естетичних завдань, до основних з них відносяться:

  • удосконалення рівня і заходів безпеки. Достатня освітленість території поруч з будинком або вулицею, у парках та скверах допоможе убезпечити громадян від нападів зловмисників і підвищити комфорт перебування на території, ліхтарі з датчиками руху виступають частиною системи безпеки;
  • зонування вуличної, прибудинкової території та саду. Здійснюючи проектування присадибної ландшафтного дизайну можуть використовуватися вуличні ліхтарі, які допомагають провести ефективне зонування площі, виділити прогулянкові;
  • прикраса проекту ландшафтного дизайну. Готелі та ресторани, торгові центри та парки вимагають додаткового освітлення в прогулянкових зонах, консольні світильники підбираються відповідно концепції ландшафтного дизайну і площі освітлення.

Композиції з кількох вуличних ліхтарів доповнюють загальну систему освітлення і допомагають ефективно висвітлити достатню площу, при установці моделей з датчиками руху підвищується рівень енергоощадження, що позитивно позначається на економії сімейного або міського бюджету і можливості зберегти енергоресурси.

Телефонуйте в магазин norlys.com.ua за телефоном +38 (032) 277 – 78 – 41 або +38 (093) 795 – 76 – 16.

Поділитися:
Опубліковано на Feb 2 2018. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire