Всеукраїнський турнір «Пам’ять» в Запоріжжі, присвячений Євгену Трофимову

Всеукраїнський турнір «Пам’ять», присвячений Євгену Трофимову

20-22 червня 2017 року в м. Запоріжжі в ПНЗ «Міський палац дітей та юнацтва» за адресою площа Леніна, 1,  відбудеться  об’єднуючий  турнір з Таїландського боксу МУЕЙ-ТАЙ (за версією К-1) «Пам’ять» (урочисте відкриття 21 червня 2017р. о 10:00) , присвячений спортсмену – колишньому вихованцю спортивного клубу таїландського боксу «Cross» Позашкільного навчального закладу «Комунарський районний центр молоді та школярів» Запорізької міської ради Запорізької області (далі ПНЗ «КРЦМтаШ») –  чемпіона України, чемпіона Європи з таїландського боксу – Євгена Трофимова, який загинув 28 липня 2014 в зоні АТО. 79 аеромобільна бригада, в складі якої служив Євген, захищала спочатку Крим, а пізніше – Донбас.

Родина Трофимових виховала 5-х дітей. Євген був молодшим. Із самого дитинства хлопець був активним, сильним духом, справжнім сонячним промінцем: «Де складніше – там йому цікавіше!» – кажуть батьки Євгена. Тому, мабуть, і захопився свого часу тайським боксом, і не просто захопився, а впевнено йшов до особистих досягнень у спорті. Його наполегливість дала професійні результати справжнього чоловіка – майстер спорту, чемпіон України, чемпіон Європи – і все це він встиг до 17 років. А далі – навчання в ЗНТУ на факультеті «Фізичне виховання та реабілітація» і строкова служба в армії, де Євген і вирішив залишитись на контрактну службу в рідному підрозділі 79 аеробригади.

ПНЗ «КРЦМтаШ», за 25 років існування,  виховав велику кількість переможців конкурсів, фестивалів, турнірів, кубків, чемпіонатів різних рівнів. Їх імена записані в «Золоті сторінки» закладу. Але, нажаль, поруч із іменем Євгена Трофимова «прописані» біль, туга за справжньою людиною, але поруч із тим і гордість, що він був нашим вихованцем, нашою дитиною.

У турнірі візьмуть участь команди спортсменів наступних областей: Запорізької, Київської, Харківської, Дніпропетровської,Івано-Франківської, Львівської,  Миколаївської, Херсонської, Донецької, Луганської  та інших областей.

 

Контактний телефон 95-12-42 ; 95-23-62 Олена Сергіївна

Поділитися:
Опубліковано на Jun 21 2017. Поданий під Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire