Варіанти виводу Yandex.Грошей і як вам допоможуть рейтинги обмінників
Стаття не відповідає темі?
Система електронних платежів Yandex.Деньги з кожним днем стрімко набирає популярність. З її допомогою, не виходячи з дому, користувачі оплачують вигідні покупки в інтернет-магазинах, різні послуги (у тому числі, комунальні платежі), купують авіаквитки, навіть платять штрафи в ГИБДД і повертають борги. Поповнити рахунок можна з термінала, банкомату, з мобільного додатку, але як вивести звідси гроші (що надійшли на ваш рахунок)?
Виведення грошових коштів на банківську карту
Перевести грошові кошти з рахунку, відкритого в системі Yandex.Деньги, на банківську картку не представляється ніякої складності, якщо звичайно мова йде про переклади в одній валюті. Для цього потрібно зробити всього кілька простих кроків:
– зайти в свій аккаунт на сайті, перевірити суму;
– в головному меню клікнути на розділ «Переказати миттєво»;
– заповнити запропоновані поля (відзначити номер картки, на яку перераховуються кошти, суму переказу);
– ввести платіжний пароль.
Для кожного переказу встановлена певна комісія, є добові обмеження, можливі й технічні затримки транзакції.
Переміщення грошових коштів з Яндекс.Деньги на рахунок в іншій системі
Можемо розглянути такий переклад на прикладі взаємодії Yandex.Деньги і WebMoney. Самий простий і швидкий спосіб – це прив’язка до рахунку в Яндекс.Деньги WMR-гаманця, відкритого в системі Вебмані. Сама операція переказу не представляє складнощів, але при цьому слід врахувати, що в WebMoney у користувача повинен бути атестат (причому рівня, не нижче ніж «формальний»). Отримавши атестат, потрібно відкрити рахунок у системі Яндекс.Деньги, зайти в нього, внести в базу особисті дані, що підтверджують приналежність гаманця).
За кожен переказ стягується певний відсоток, є добові обмеження, можливі й технічні затримки транзакції.
Переміщення грошових коштів із залученням обмінників
Залучення обмінних пунктів, для переміщення грошових коштів між системами або на банківський рахунок/карту, може знадобитися в тих випадках, коли:
– банківський рахунок і картка належить іншому одержувачеві;
– WM-гаманець відкритий на іншу валюту (не російський рубль);
– комісія, встановлена за конвертацію системою вище, ніж в деяких обмінниках;
– потрібно провести конвертацію на суму більшу, ніж встановлено добовим лімітом.
Безумовно, кожен намагається провести обмін на найбільш вигідних для себе умовах і максимально заощадити свій капітал, тому рекомендується заздалегідь подивитися рейтинг обменников электронных денег.
Як перевірити рейтинги обмінних пунктів?
Сьогодні для цих цілей працюють моніторингові портали, вони безперервно відстежують цікаві для користувача зміни курсового обміну і представляють на своїх сторінках рейтинги.
Табличний варіант подання інформації є особливо зручним, в ньому інформація надана по «спадній», тобто від самого вигідного в даний момент часу курсу до того, який пропонує найвищу комісію (не вигідно).
Рейтинг этот висновок Яндекс.Денег робить найвигіднішими і швидким, адже на сайт обмінника користувач потрапляє прямо з вибраної строчки. Якщо відповідних умов в дану хвилину немає, то завжди можна залишити бажані параметри, скориставшись послугою «Оповіщення».
Відразу слід зазначити, що обмінники, що мають сумнівну репутацію, не потрапляють до рейтингу моніторингового порталу (оператор це гарантує), отже, таким чином, користувач забезпечує захист своїх грошових коштів і власного спокою.
