В Запорізькій області відремонтували садочок за 11 мільйонів

19 жовтня цього року відділом капітального будівництва Мелітопольскої міської ради було укладено угоду з ТОВ “Аурум” на обладнання харчоблоку та проведення реконструкції інженерних мереж УВК №9, а також ІІ корпусу дошкільного закладу по вулиці Дзержинського. Загальна вартість угоди складає 3,13 мільйони гривень.

“Наші Гроші” з посиланням на “Вісник державних закупок” повідомляють, що тендер було проведено на безконкурсній основі. Причиною цьому стало те, що “Арум” отримало основний підряд на вище перераховані роботи загальною вартістю 7,59 мільйонів гривень за результатами тендеру проведеного в 2012 році. Згідно з тендером зараз компанія зобов’язана виконати додаткові роботи, які не було включено в проект. При цьому замовник дав згоду на незалежний висновок ПП “Мартель” Марата Сушкевича, відносно необхідності виконувати додаткові роботи для здачі об’єкту в експлуатацію.

Разом з тим не було оголошено технічне завдання. Цей дитячий садок урочисто відкрили 17 жовтня, при цьому оголосили про освоєння 3 мільйонів гривень. Цю суму в цьому році додатково виділили з бюджету.

Під час проведення основного тендера ПП “Аурум” Анатолія Андрієва конкуренцію склало лише ТОВ “Сейм” Олени Мащенко, Романа Калюжного та Олександра Селюкова. Цікавим є факт, що обидві фірми зареєстровано на одну й ту саму адресу в місті Мелітополі: вулиця Свердлова, будинок 15.

ПП “Аурум” в 2008 році отримало підряд на суму 4,19 мільйона гривень на будівництво в Акімовському районі водогону питної води з села Вовчанського в села Андріївка та Давидівка. Пізніше директору фірми Анатолію Андреєву висунули обвинувачення в розкраданні більше мільйона гривень. Через фіктивний договір та фіктивні данні про відрядження робітників він зумів перевести в готівку 1 071 000  гривень.

Поділитися:

Метки: ,

Опубліковано на Oct 23 2015. Поданий під Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire