В Запоріжжі пройшов конкурс “Гармонія краси”

В Запоріжжі пройшов конкурс "Гармонія краси"«Гармонія краси»

Конкурсний захід «Гармонія краси» в Запоріжжі організовано спеціально для дітей, які виховуються в інтернатах, з усіх областей, а також центрів соціально-психологічної реабілітації. Торжество влаштували волонтери з групи під назвою «Angels», завдяки допомозі Служби у справах дітей обласної державної адміністрації.

Унікальне конкурсний захід було проведено для тих, хто втратив опіки і дітей з малозабезпечених сімей. Конкурс спрямований на те, щоб кожен відчув себе повноцінною часткою суспільства і з головою занурився в дивовижний світ краси і зачаровує стилю. Концертний зал імені Глінки перший раз привітав молодих талановитих вихованців притулків та інтернатів.

Всі учасники були гідно нагороджені

Як кажуть самі волонтери «Гармонія краси» – це захід світла і доброти, на якому було ціле море радості, адже діти завжди щирі і вдячні. Для хлопців з притулків має величезне значення повірити у власні сили, соціалізуватися в суспільстві, а саме на це і спрямована захід.

Учасниці були розділені на дві категорії від 7 до 11 років і від 12 до 15 років, тематикою конкурсу став «Новорічний карнавал», де до того ж пройшла демонстрація чарівності українського національного одягу.
Всі учасники конкурсу були заохочені і удостоєні почесного звання, нагороджені дипломом та призами.

Поділитися:
Опубліковано на Dec 6 2016. Поданий під Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire