В Запоріжжі працювала міжнародна група наркоділки

Група злочинців, яка в основному складалась з мешканців Запорізької та Дніпропетровської областей, організувала в регіоні канал поставки, а також розповсюдження кокаїну. Таку інформацію розповсюдила пресс-служба Служби безпеки України.

Відомство повідомляє, що наркоділки для прикриття використовували фальшиві документі, вони представлялись працівниками правоохоронних органів – прокуратури, судів, міліції та СБУ. Зловмисники отримували наркотики в поштових посилках від своїх спільників, які проживають за кордоном. Після отримання кокаїну він розфасовувався на “дози” та продавався всім бажаючим в Запоріжжі.

Під час проведення операції правоохоронці затримали “на гарячому” трьох наркодилерів, коли ті передавали 150 грамів наркотиків. Під час проведення працівниками СБУ обшуку було знайдено ще 320 грамів кокаїну, 13 золотих злитків загальною вагою 77 грамів, 40 тисяч гривень, 8 тисяч Євро та 30 тисяч доларів США. Також під час обшуку знайдено фальшиві посвідчення, які в своїй діяльності використовували зловмисники.

Вилучено також зброю – автомат Калашникова, на якому відсутнє будь-яке маркування та патрони до нього. Для злочинної діяльності наркоторговці використовували три легкові автомобілі. В результаті їх перевірки виявилось, що реєстраційні документи на них мають ознаки підробки.

За даним фактом почато кримінальне провадження. Затриманих інкримінують порушення кримінального законодавства України, зокрема статті 307. Для всебічного та повного з’ясування всіх обставин справи, правоохоронці продовжують оперативно-слідчі дії.

Поділитися:

Метки: ,

Опубліковано на Oct 28 2015. Поданий під Запоріжжя, Події. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire