В Запоріжжі міжнародні спостерігачі розказали про порушення на виборах

Вчора, 26 жовтня, в Запоріжжі пройшла зустріч з міжнародними спостерігачами, які розказали про порушення на виборчих дільницях міста та області.

Експерт Пауло Мартінс Касак (Португалія) представляв зареєстрований у Брюсселі міжнародний «Фонд за демократію та управління», його колеги зі спостереження за виборами в Запорізькій області Невена Узеліч (Сербія), Йованна Заріч (Сербія) і Сімо Шоргіч (Сербія) є співробітниками центрального апарату Міністерства фінансів Сербії.

Як заявив містер Пауло Касак, на виборчих дільницях Запоріжжя серйозних порушень не виявлено, чого не можна сказати про інші міста області. Так, в Мелітополі, де моніторинг проводила міжнародний спостерігач Невена Узеліч, на трьох дільницях були виявлені люди, які назвали себе «представниками незалежної преси». Вони прийшли без супровідних документів і проводили несанкціонований опитування виборців. Номери ділянок, де були зафіксовані порушення: 230732, 230734, 230735. Ще на одній дільниці було виявлено автомобіль, з якого роздавали подарунки від одного з кандидатів. Невена Узеліч побувала на 61 з 64 виборчих дільниць.

Її колега Йованна Заріч, що спостерігала виборчий процес в Бердянську, розповіла про тривожну ситуацію, яка склалася в приморському місті. Так, чинний мер Бердянська, Олексій Бакай, заявив про масову фальсифікацію. Йованна Заріч відвідала 13 виборчих дільниць. За її словами, 3 голови виборчкому і 3 спостерігача підтвердили слова мера. Але так як давати правову оцінку не в компетенції спостерігачів, виявленням фактів порушень повинні зайнятися правоохоронні органи.

В Енергодарі, де ситуацію відстежував Сімо Шоргіч, як і в Запоріжжі, серйозних порушень виявлено не було.

Поділитися:

Метки: , ,

Опубліковано на Oct 27 2015. Поданий під Влада і політика, Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire