В Запоріжжі ID-паспорта отримають не всі бажаючі

З листопада в Запоріжжі мала розпочатися масова видача ID-карт, які замінили б паперові паспорти. Однак документи нового зразка отримають не всі.

У Запорізькій області для такої серйозної реформи недостатньо технічних можливостей. Встановили лише половину необхідної апаратури. Зараз через відсутність обладнання не можна отримати потрібний документ в Хортицькому, Олександрівському та Заводському районах. Як повідомляє Депо Запоріжжя, з’явитися воно повинно до кінця 2016 року.

По області ситуація схожа. Потрібне обладнання є лише найбільших містах: Бердянську, Мелітополі, Енергодарі. У Токмаку та пологих відкриють ще дві точки лише з наступного року. Щодо інших населених точок поки ще нічого не зрозуміло.

Нові документи будуть робити не всім бажаючим, а лише тим, хто отримав свій перший паспорт – з 14 років, а також громадянам, які поміняли прізвище, втратили паспорт або звертаються для вклеювання фотографії по досягненні 25 і 45-річного віку. Видається він безкоштовно. У тих районах, де немає обладнання для нового документа, поки видають паперові паспорти.

Паперовими ж документами запорожці можуть користуватися протягом усього життя. Обмін його не є обов’язковим.

На даний момент, в області отримали нові ID-карти 6300 громадян.

Поділитися:
Опубліковано на Nov 17 2016. Поданий під Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire