В Європі прокотились акції проти мігрантів та за них

Стаття не відповідає темі?

В Словаччині, Чехії та Польщі пройшли акції проти ісламізму, а в Угорщині, Швейцарії, Іспанії, Англії та Німеччині – на підтримку біженців.

12 березня в різних містах Європи тисячі людей прийняли участь в акціях, які підтримують біженців. Так великі акції відбулися в Відні, Лондоні, Лісабоні, Гамбурзі, Будапешті, Стокгольмі, Хельсінкі, Мадриді, Лондоні. А ось в Празі та Братиславі на відносно небагатолюдних акціях протестів люди висловлювали протилежні погляди – вони протестували проти напливу в європейські країни мігрантів. В столиці Польщі 12 вересня проходило дві акції – одна антиісламістська, інша – на підтримку міграції людей з країн Сходу.

В Лондоні учасники акцій несли плакати на яких були написані гасла, які осуджують дії британської влади, яка заборонила відкривати для мігрантів кордони. Активісти вигукували: “Ганьба тобі, Девід Кемерон”. На вулиці Копенгагена вийшло досить багато протестуючих – близько 30 тисяч чоловік, в демонстраціях у Гамбурзі приймало участь біля 7,5 тисяч учасників.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Також в європейських містах люди виходити на акції протесту проти прийому в свої країни біженців зі Сходу. У Варшаві в такому заході прийняло участь біля 5 тисяч чоловік, під час рух вони вигукували різноманітні антиісламістські гасла. Схожі акції відбулися в Празі, де мітингувало біля 800 чоловік, в Братиславі, де в акціях протесту приймало участь 1,5 тисяч активістів.

Нагадаємо, останні кілька тижнів для Європи проблема мігрантів стала дуже гострою, такої кількості переселенців не було ще з часів Другої світової війни. За оцінками ООН тільки в 2015 році до Європи через Середземне море попало більше 500 тисяч біженців. Всі ці люди втікають від різноманітних конфліктів в країнах Ближнього Сходу, більшість з них прямую є Австрії та Германії.

Якщо війна в Сирії і надалі буде тривати, тоді близько одного мільйона її громадян планують покинути свої домівки до кінця цього року.

Популярне

Метки: , , , , , , ,

Опубліковано на Sep 14 2015. Поданий під Cвіт, Суспільство. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire