В Угорщині розпочато масштабні навчання за участю України

На території Угорщини в період з 14 вересня по 21 жовтня пройде три виликомасштабних військових навчань, які мають загальну назву “Brave Warrior 2015”. Всі вони будуть проводитись в рамках навчальних планів, які складені на осінь цього року в НАТО.

У військових навчаннях приймають участь підрозділи з Хорватії, Словаччини, Румунії, Словенії, США, Венгрії – всього з 14 різних країн, загальна кількість вояків складає 1800 чоловік. Крім цього до навчань приєднаються військові формування з України.

Кожна країна направляє до Угорщини військові підрозділи в кількості 400 чоловік. З Німеччини транзитом через Словаччину та Угорщину вже приїхали американські піхотинці в кількості 550 військовослужбовців. Крім цього американські військові привезли з собою 150 одиниць бойової техніки, в тому числі й декілька військових гелікоптерів.

В деяких засобах масової інформації Угорщини зазначається, що в рамках військових маневрів в них приймуть участь розвідувальні військові літаки армії США. Вся військова літальна техніка, яка буде задіяна у навчаннях, базуватиметься в угорському місті Папа, на місцевому військовому аеродромі. Туди вже прибуло 22 військових літаки які представляють різні країни учасники Північноатлантичного альянсу.

Останній раз такі великі військові підрозділи НАТО та США були направлені в країни Європи в березні 2015 року. Тоді проводились великі військові навчання пов’язані з анексією Російською Федерацією півострова Крим, та можливою загрозою ескалації конфлікту.

Як повідомлялось раніше, на латвійській військовій базі Адажі 14 вересня почались ще одні сухопутні військові навчання, які мають назву Silver Arrow. Вони також проходять в рамках навчальних планів НАТО.

Поділитися:

Метки: , , , , , ,

Опубліковано на Sep 15 2015. Поданий під Cвіт, Суспільство. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire