В ДубаЇ побудують перший в світі офіс, за допомогою 3D технологій

Одна з перших китайських компаній 3D-принтерів WinSun Global разом з владою Дубая вирішили розпочати будівництво будівлі в 3D  технологіях. 3D може охопити приблизно 185 квадратних метрів, за допомогою 6-ти метрового принтера. Використовуватимуть при цьому спеціальні матеріали.

Не слід пов’язувати 3D друк з 3D графікою. 3D-об’єкт, створений в програмі 3ds MAX ніяк не можна надрукувати на принтері. Об’єкти, створені в 3D Studio MAX використовуються тільки віртуально – в комп’ютерних іграх, відеороликах, фільмах і мультфільмах. Пройти курсы 3d max можна в школі комп’ютерної графіки в Харкові Star Industry. На їхньому сайті 3dstarindustry.com можна ознайомитися з деталями курсу.

Але повернемось в Дубай. Використовуючи цей принтер хочуть зробити не тільки основні елементи будівлі, а ще й меблі. За допомогою даної технології організатори збираються закінчити роботи на 50 %,  а то й 80 % будівництва.

Офісна будівля буде повністю функціональна і з персоналом. Технологія будівництва будинку дозволяє значно скоротити витрати і заощадити час, розповів міністр у справах кабінету міністрів ОАЕ Мохаммед аль-Гергаві.

До цього 3D-принтери використовувалися в промисловості і для створення невеликих тривимірних об’єктів з пластика, але не в великомасштабному будівництві.

Будівля в Дубаї будуватиметься зі спеціальної суміші цементу, яка раніше пройшла випробування на міцність в Великобританії і Китаї.

«Це перша 3D-роздруковане будівля в світі, і це не просто будівля, воно має повністю функціональні офіси і персонал», – цитує Reuters міністра у справах кабінету міністрів ОАЕ Мохаммеда аль-Гергаві. «Ми вважаємо, що це тільки початок. Світ зміниться », – додав міністр.

Дугоподібний офіс планується звести за 17 днів і обійдеться він забудовнику в $ 140 тисяч. Новоспечена будівля стане тимчасовою штаб-квартирою фонду майбутнього Дубая – компанії, що побудувала об’єкт. Вона буде розташоване в самому центрі міста, недалеко від Дубайського міжнародного фінансового центру.

За словами міністра, технологія 3D-друку може скоротити час будівництва на 50% – 70% і трудових витрат на 50% – 80%. До 2030 року уряд планує збільшити частку будівель в еміраті, побудованих за допомогою 3D-принтера, до 25%.

 

Поділитися:

Метки: , , , ,

Опубліковано на Jul 2 2015. Поданий під Cвіт, Технології. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire