УЗД при вагітності – обов’язкове обстеження

узд

Для чого потрібно УЗД?

За весь період вагітності необхідно кілька разів пройти ультразвукове обстеження. Завдяки цьому, ви дізнаєтеся стать дитини, і відстежите її розвиток. Не варто затягувати з першим УЗД. Рекомендуємо робити його в клініці https://urosvit.com/ultrazvukove-doslidzhennya/uzd-vagitnosti-lviv-2/. Якщо лікар виявить якісь проблеми, ще є можливість їх усунути.

Перше обстеження найважливіше. Воно показує загальний стан плода і дозволяє виявити потенційні загрози, які можна ліквідувати на ранньому терміні. Краще піти на УЗД під час дванадцятого тижня вагітності.

Більшість жінок боїться, що подібна процедура може нашкодити дитині. Однак дослідження показали, що це ніяк не впливає ні на стан плода, ні на самопочуття майбутньої мами.

Як проходить обстеження?

Під час процедури, на екрані спеціального апарату батькам показують, як виглядає малюк. Сучасне обладнання дозволяє розгледіти навіть міміку дитини.

За результатами УЗД визначається характер розвитку плода, наявність або відсутність вад і в разі чого призначається лікування.

Чому важливо проходити УЗД?

Дане обстеження може діагностувати позаматкову вагітність або загрозу її переривання. За допомогою дослідження підбирається дієве лікування, яке допоможе зберегти малюка.

Також визначається наявність грубих каліцтв, які гарантують інвалідність майбутньої дитини. У цьому випадку деякі сім’ї вирішують перервати вагітність штучним способом.

До того ж, ще на першому УЗД можна підтвердити багатоплідної вагітність.

УЗД на другому і третьому триместрі

Протягом другого триместру малюк активно росте і розвивається. В цей час визначається, якої статі буде майбутня дитина. Крім цього, необхідно перевірити плаценту і порівняти формування плоду з загальноприйнятими нормами.

Ближче до пологів дуже важливо дізнатися чи є у плода фетоплацентарна недостатність. Від цього залежить здоров’я малюка. Трапляється, що дитина народжується з критично низькою вагою, незрілим або дуже слабким.

УЗД в третьому триместрі дає прогноз на майбутні пологи і допомагає підготуватися до можливих ускладнень.

Ультразвукове обстеження важливо на будь-якому етапі. Завжди може статися щось непередбачене, а сучасне обладнання швидко визначає проблему і допомагає вчасно її вирішити!

Поділитися:
Опубліковано на Apr 24 2021. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire