https://reporter.zp.ua

Круїзер – відмінні риси велосипеда для пляжу і прогулянок

Редактор: Михайло Мельник

їзда із стилем

куди б ви не відправилися на велосипеде-круїзере (пляжному круїзере), ви залучатимете до себе увагу в хорошому сенсі! вони виглядають круто, на них здорово кататися, і вони зазвичай дешевше, ніж еквівалентний дорожній або гірський велосипед.

круїзери виділяються серед інших велосипедів. володіти пляжним круїзером, – це як володіти вінтажним раритетним автомобілем. вони не призначені ні для швидкісних спусків по горах, ні для швидкісної їзди в автопотоці по шосе ні для перемоги на перегонах. круїзери – це комфорт, елегантність і життя в іншому ритмі.

просто вид круїзера, припаркованого біля стіни, наштовхує на думки про відпочинок, жаркі пляжі, ніжне море, яскраві сині небеса і теплих бризах на вашому обличчі – незалежно від того, чи дійсно ви їдете на пляж або котите на роботу в середині березня в києві.

прохідні 26-дюймові надширокі шини, міцні високі рами для зручної вертикальної посадки, м’які широкі м’які сидіння, руків’я в ретро-стиле і ножні гальма старої школи – усе це частина того, що робить купівлю пляжного круїзера такою хорошою ідеєю.

круїзери виглядають круто, на них здорово кататися, і вони зазвичай дешевше, ніж еквівалентний дорожній або гірський велосипед

на відміну від більшості типів велосипедів, зовсім не обов’язково необхідно купувати круїзер у фірмовому спеціалізованому магазині велосипедів. адже це велосипед загального призначення… це відразу видно з назви – круїзер (крейсер). пляжний круїзер призначений для неспішного ” круїзу”, а не для швидкості і високих показників. у велосипеді-круїзері немає складних параметрів, які треба підбирати під себе, так що цілком нормально просто купити велосипед-круїзер в інтернет магазині і бути задоволеним такою купівлею – http://sportzone.com.ua/velosipedyi/velosiped/kruizer. просто перед придбанням переконаєтеся, що ви вибрали правильний розмір рами (s, m, l, або xl).

загальні риси усіх велосипедів-круїзерів

рами: рами велосипедів-круїзерів, як правило, зроблені із сталі, і, отже, важче, ніж більшість інших типів велосипедів. на практиці це робить їх менш схильними до коливання при їзді і, таким чином, стабільнішим і простішими в зверненні. у міру зростання їх популярності деякі моделі велосипедів-круїзерів робляться з легшого алюмінію. це не має такого великого значення, як це могло б бути в звичайному велосипеді, оскільки ви зазвичай не використовуєте велосипед-круїзер для далеких поїздок. круїзер не призначений для сходження в гори і подальшого спуску або участі в перегонах. але вони дійсно легко їдуть по рівній місцевості і легко долають пісок, вузькі гравієві і грязьові стежки.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

шини: шини на велосипедах-круїзерах часто називають “екстраширокими” шинами або “надувними подушками”. і так воно і є! але це не означає, що вони збиратимуть із землі усі цвяхи і принесуть часті проколи. як ніяк, такі шини товщі звичайних шин для велосипеда і, отже, рідше отримують прокол. вони також дають вам стабільнішу їзду і ідеально підходять для прогулянок по тротуарах, бруківці і плитах. і якщо ви коли-небудь мріяли кататися на велосипеді прямо по пляжу, не занурюючись по саму вісь, то це те, з чим круїзер, пляжний круїзер справляється чудово. просто переконайтеся, що піски не хиткі, адже велосипед-круїзер залишається велосипедом і як і раніше підкоряється законами фізики.

кермо і педалі : пляжні круїзери оснащені кермом і педалями, винесеними трохи далі вперед, чим на звичайному велосипеді. це обумовлює більше класичну вертикальну позицію людини на круїзера. це практично позбавляє вас від навантаження на вашу спину, і сприяє розслабленішій, невимушеній їзді, наприклад, з капучіно в руках.

передачі: традиційні велосипеди круїзери не мають передач, та і навіщо? адже вони призначені для поїздок по рівній місцевості і катання в невимушеній манері, залишаючись при цьому крутими і модними і стильними. хто не любить простоту велосипедів з однією передачею? вони прості і зручні у використанні. дивно, наскільки уважніші до того, що відбувається навкруги ви стаєте, коли вам не треба постійно перемикатися між 36 різними передачами. проте, розробники і проектувальники пляжних круїзерів, усвідомили, що до пляжу іноді треба ще доїхати.

так що тепер все частіше зустрічаються пляжні круїзери з 3 або навіть 7 передачами, що робить їх придатнішими для тривалих поїздок на відпочинок, або на роботу. у будь-якому випадку це полегшує їзду по горбистій місцевості, і позбавить від необхідності вставати з велосипеда перед крутим підйомом.

гальма: у пляжних круїзерів зазвичай такі, як ми, народжені в 20-м столітті, називаємо ножними гальмами (вбудованими в задню втулку – coaster brakes). замість того, щоб натискати на гальма руками, ви натискаєте на педалі, щоб зупинитися. якщо ви ніколи не використали цей тип гальма, не панікуйте, тому що вони дуже прості у використанні. якщо ви раніше колись користувалися цим типом гальм, то ви напевно вже знаєте, наскільки просто зробити найкрутіші у світі гальмівні замети.

сідла: чим старше я стаю, тим більше, коли я сідаю на велосипед я думаю про свою п’яту точку. я люблю їздити з комфортом. на щастя, круїзери, як правило, мають широкі підлаштовувані сідла на пружинах. на відміну від дорожніх велосипедів, ці сідла – крісла для ледаря у світі велосипедистів і згладжують усі, окрім, мабуть, тільки самий великих ям на дорозі.

різниця між чоловічими і жіночими круїзерами

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Залишити коментар

Опубліковано на 31 03 2017. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".