У Запоріжжі стартувало будівництво житла для пільгових сімей

У Запоріжжі стартувало будівництво житла для пільгових сімейУ Запоріжжі стартувало будівництво квартир для пільгових сімей

Вранці, 6 грудня, в місті Запоріжжя заклали першу цеглину майбутнього житлового будинку для пільгових сімей. Назва у комплексу з двох десятиповерхових будинків буде “Ветеран”. Розташований він в 5-південному мікрорайоні міста.

Споруда нового комплексу дозволить пільговим сім’ям отримати власну квартиру, яку частково оплатить міська влада міста Запоріжжя.

Всього, на будівництво двох будинків на 500 квартир збираються виділити з міського бюджету 4,2 млн гривень. 100 з цих квартир будуть надано пільговим сім’ям. Решта ж будуть здаватися в оренду або будуть продані. Всі зароблені кошти будуть перенаправлені на поліпшення міста. Варто відзначити, що всі квартири хочуть зробити комфорт-класу. Це означає, що кожна з квартир буде мати не менше двох кімнат.

Пільговику, щоб отримати квартиру, потрібно внести внесок в розмірі 5% від вартості квартири. Потім буде надано державний кредит на 3% річних. Тривалість кредиту становить 30 років, що дозволить не сильно турбується про занадто великий внесок. Забудовник фіксує вартість квартири в розмірі 8355 грн за кв. метр.

Поділитися:
Опубліковано на Dec 6 2016. Поданий під Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire