У Запоріжжі пройшов відкритий чемпіонат з дзюдо серед дітей

спорт дети чемпионатУ місті Запоріжжі, на території комбінату “Запоріжсталь”, в легкоатлетичному манежі пройшов відкритий турнір з дзюдо. У турнірі змагалися хлопчики і дівчатка 2003 та 2004 року народження.

Ці змагання зібрали команди практично з усієї України і, таким чином, позиціонували себе як всеукраїнські. Брало участь 15 команд, які представляли молоді, цілеспрямовані і дуже талановиті хлопці, юнаки і дівчата дванадцяти, тринадцяти років. Усюди витав командний дух, учасники активно підтримували один одного і щиро співпереживали командам суперників. Тренери молодих дзюдоїстів щиро вболівали за своїх вихованців. Юні спортсмени боролися за медалі та цінні призи, які надав президент Запорізької обласної федерації дзюдо. Ну а щасливчики, які перемогли в цьому турнірі, отримали фірмові кімоно. Всього в змаганні брали участь 430 хлопців.

На урочистій церемонії відкриття змагань, віце-президента Запорізької обласної федерації дзюдо Андрія Бондарчука, заслуженого тренера України, нагородили медаллю “За особистий внесок у розвиток Запоріжжя”. Також був відзначений подякою актив дзюдо Запорізької області, було сказано багато теплих і важливих для спортсменів слів. Було з радістю і гордістю відзначено, що даний вид спорту все більше і більше привертає до своїх лав не тільки дорослих, а й більш юних учасників. Багато хто ділився своїм досвідом в даному виді спорту.

Команди боролися з усією віддачею, кожен розраховував на перемогу. За підсумками змагань, переможцями турніру, впевнено зайняли перше командне місце стали господарі. Юні запоріжці вибороли 9 золотих, 6 срібних і 16 бронзових медалей. На другому місці хлопці з команди Києва, а на третьому – гості з Хмельницької області. Незважаючи на те, що не всі завоювали медалі, молоді спортсмени залишилися дуже задоволені результатами боротьби, а також придбанням цінного досвіду, який планують використовувати для подальших перемог. Щиро вітаємо всіх учасників турніру і сподіваємося, що таких чудових подій у спортивному житті України буде все більше і більше.