Товарообіг України з ЄС  з початку року склав $9 мільярдів   

За перші три квартали 2015 року, спираючись на статистику, можна говорити, що частка Європейського союзу в торгових відносинах з іноземними державами України склала 33%. Якщо цифру відсотків перевести в грошовий еквівалент, то ця сума становить 9,2 мільярдів доларів США. Такі цифри були озвучені Наталією Нікольською, яка займає пост першого замміністра економічного розвитку. Статистичні данні замміністра оприлюднила під час проведення засідання робочої групи з питань можливості експорту українських товарів до країн ЄС. Також читайте новини Харькова на segodnya.ua/regions/kharkov.html .

“На сьогоднішній день Європейський союз серед числа наших торгових партнерів займає ключове місце. Це підтверджує статистика та конкретні цифри – 9,2 мільярди доларів доля грошового обігу з країнами ЄС, а це не мало і не багато – 33%”, – повідомила заступник міністра.

Крім цього в Мінекономрозвитку також звернули увагу й на деякі позиції, по яким спостерігається падіння об’ємів торгівлі. Так експорт до країн Євросоюзу кукурудзи знизився, хоча зерно цієї культури почали більше експортувати в Північну Африку, країни Близького Сходу та Китай. Тобто в торгівлі кукурудзою зберігається баланс.

Крім цього чиновник заявила, що найбільший товарообіг України в 2015 році був з країною-сусідом – Польщею.

Поділитися:

Метки: ,

Опубліковано на Nov 27 2015. Поданий під Економіка, Україна. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire