Торгівля на Форекс. Що потрібно для успішної торгівлі?

«Що потрібно для успішної торгівлі на Форекс?», – Цим питанням хоча б раз задається кожен початківець трейдер. Чи існує універсальний секрет успіху на цьому ринку, а, можливо, є певні правила гри на виграш? Спробуємо знайти відповіді на ці питання, розповівши про основи методи торгівлі на ринку FOREX.

Торгівля на ринку Форекс

Зовсім недавно торгівля на Форекс вважалася долею обраних, великих гравців. Але часи змінюються: сьогодні практично будь-який бажаючий може спробувати свої сили в заробітку на різниці валют, і для цього не обов’язково мати значний капітал.

Приклади отримання прибутку

Отже, торгівля на ринку Форекс приваблива, доступна і дає можливість заробити. Так чому ж тільки одиницям вдається «зірвати куш», а більшість перебуває в стані змінного успіху? Везіння? Знання? Стратегія? Що ж потрібно для успішної торгівлі?

Звичайно, везіння, правильно обрана стратегія і знання – важливі складові успіху. Але не варто забувати, що ринок Форекс дуже ризикований, і можливість отримання великого прибутку завжди пов’язана з чималими ризиками. Тому перш ніж почати грати, потрібно бути готовим до ризику, не грати на останні гроші, володіти терпінням, а також знати правила торгівлі на Форекс.

Що потрібно для успішної торгівлі на Форекс?

Головний принцип торгівлі на Форекс полягає в тому, щоб купити валюту за нижчою ціною і продати її за вищою, отримавши прибуток на різниці. Але, не дивлячись на свою спекулятивне забарвлення, Форекс – це не гра на удачу, це серйозна робота, яка для багатьох трейдерів стала стабільним джерелом доходу.

Важливість фінансової освіти

Новачки представляють торгівлю на біржі, як вкрай складний і незрозумілий процес, виникають в який без спеціальної освіти немає сенсу. Звичайно, наявність фінансової освіти – величезний плюс, який може стати однією з важливих основ успішної торгівлі на Форекс, але якщо його немає – це не означає, що у вас немає шансів. Для успіху не обов’язково знати всі секрети торгівлі на Форекс. Досить мати аналітичний склад розуму, вивчити головні чинники, що впливають на курси валют, освоїти основи торгівлі на Форекс, а також знати ази проведення технічного і фундаментального аналізів. Отримати необхідні для цього знання в наш час не складно: практично всі великі брокерські компанії пропонують своїм клієнтам навчальні матеріали, курси та семінари, а загальну інформацію з цього питання завжди можна знайти вот здесь.

Практика і досвід

Якщо у вас немає досвіду торгівлі на ринку Форекс – це не проблема. На все свій час з чогось починали. Тому, для того щоб з упевненістю відкрити торговий рахунок, рекомендується спочатку потренуватися на демо-рахунку. Так ви без ризику втратити реальні кошти отримуєте можливість застосувати отримані знання на практиці, зрозуміти принципи роботи Форекс і вибрати найбільш підходящу вам стратегію. Демо-рахунок можна відкрити практично в усіх БК. І пам’ятайте, більшість асів Форекс – в минулому люди найрізноманітніших професій. Ключ їх успіху – це працьовитість, терпіння, бажання вчитися і віра в свої сили.

Методи торгівлі на Форекс

Успішна торгівля на Форекс, як правило, базується на різних методах, що дозволяють оптимізувати роботу трейдера і допомогти йому досягти найкращого результату. Іншими словами, це всілякі види стратегій. Давайте розглянемо найбільш популярні з них.

Торгівля в середині на Форекс, або скальпинг

Це досить молода система торгівлі на Форекс, яка вже набрала свою популярність серед новачків і професіоналів. Стратегія була розроблена для короткострокових угод, які тривають від секунди до кількох хвилин. Оскільки на такому малому часовому відрізку неможливо отримати більший прибуток, а відповідно і багато втратити, то цей вид стратегії підходить трейдерам, які не володіють значним стартовим капіталом, але готові торгувати на Форекс, щоб заробляти трохи, але часто.

Звичайно, при внутрішній торгівлі за одну операцію багато ви не втратите, але будьте обережні і не захоплюйтеся частими і лагідними угодами. Пам’ятайте, що короткострокова стратегія більш ризикована, ніж середньострокова торгівля на Форекс, а довгострокова, за статистикою, приносить значно більше прибутку. І не забувайте, що часті і незначні втрати в сумі можуть привести до великого мінуса. Безсумнівно, ця стратегія працює, але слідувати їй потрібно «з розумом» і обережністю.

«Нічний Форекс»

Якщо вам до душі більш спокійна, неспішна торгівля, ви можете звернути увагу на такий метод, як «нічний Форекс». Наприклад, якщо торгувати в ніч за московським часом, починаючи з 00.00 годин, то ви виявите на ринку практично повне затишшя. У цей час «сплять» практично всі основні гравці (США і Європи), «не спить» тільки Японія. Тому сильні коливання в ціні відбуваються тільки у пар з ієною. У решти ж валют волатильність в цей період часу незначна. Таким чином, курси змінюються повільно, що дає можливість добре заробити на «швидких угодах». «Нічний форекс» хороший для піпсовки, і тут можна успішно працювати у флеті.

Торгівля на новинах Форекс

Зрозуміло, що на курси валют впливає багато чинників: від економічної ситуації в країні і різних фундаментальних показників (ВВП, інфляція, безробіття і т.д.), до заяв від перших осіб держави, природних катаклізмів і д.т.н. І якщо ви опануєте мистецтвом розуміння того, до яких наслідків може призвести та чи інша новина, то торгівля на новинах Форекс цілком може стати запорукою вашого успіху і приносити хороший і постійний дохід.

Програми для торгівлі на Форекс

Для того щоб ваша торгівля на Форекс була успішною, необхідно бути оперативним, тобто знати котирування на валютні пари, бути в курсі останніх новин ринку, аналізувати їх і вчасно укладати актуальні і вигідні угоди. Зрозуміло, що здійснити все це своїми силами практично нереально, тому більшість трейдерів використовують механічні торгові системи, тобто спеціальні комп’ютерні програми для торгівлі на Форекс, які дозволяють проводити операції, аналізувати інформацію, що надходить про ринок і дають сигнал до дії. Дані програми називаються «торговими платформами» або «торговими терміналами». Вони являють собою додатки для комп’ютера або на смартфона, і, як правило, мають набір інструментів для технічного аналізу, електронну пошту, відображають новини від дилінгового центру і багато іншого. Подібних програм для торгівлі на Форекс існує безліч, їх легко можна знайти і скачати в мережі. Практично всі вони створені за одним принципом, тому опанувавши функціоналом однієї з них, ви зможете вільно працювати з іншими.

Всі ці продукти покликані спростити процес торгівлі, проте не варто думати, що вони будуть приймати правильні рішення за вас. Механічна торгова система потребує постійного моніторингу та відстеження параметрів її роботи. Пам’ятайте, що механічні торгові системи допомагають в роботі трейдера, але не працюють за нього. Так, більшість трейдерів використовують відразу декілька механічних торгових систем для того, щоб домогтися найкращого поєднання технічного, фундаментального і комп’ютерного аналізів в своїй роботі.

Поділитися:
Опубліковано на Mar 19 2016. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire