Тканинні ролети “День-ніч”

На сьогоднішній день особливим попитом користуються тканинні ролети системи день-ніч. Вони візуально нагадують жалюзі хоча відносяться до різновиду рулонних штор. Дана система має стильний зовнішній вигляд, практична і доволі проста. Її дуже часто використовують не для функціональності, а як елемент декору. Ознайомитися з особливостями, а також тканинні ролети день ніч купити можна на сайті https://sunguard.com.ua/day-night.

Ролети тканинні «День-ніч» варто купувати

Безумовно, як показує практика, ролети із тканини мають ряд переваг над іншими виробами. В першу чергу спеціальне просочення полотна захищає його від вигорання. Завдяки цьому вони багато років мають привабливий вигляд. Антистатичне просочення тканини дозволяє відштовхувати пил. Слідуючим фактом є те, що вони відмінно захищають вікна і мають привабливий вигляд. Легке управління дає  можливість за декілька рухів відкрити доступ до світла. Такі ролети чудово підходять в інтер’єр любого приміщення (вітальня, спальня, кухня, дитяча кімната, офіс, кабінет, інше). Їх можна вдало комбінувати з текстильними аксесуарами, тому вони часто стають доповненням до штор та портерів. Склад тканин різноманітний: шовк, бавовна, льон, поліестер.

Система штор день-ніч має декілька видів. Світовий потік регулюється на самому виробі. Завдяки чередуванню непрозорих і прозорих смуг на тканині вдається досягнути ефекту затемнення. Перевага надається однотонним матеріалам, що допомагає гарно вписатися їм у будь-який дизайн.  Вони абсолютно не вибагливі у догляді і досить легко монтуються. Такі ролети особливо необхідні, коли вікна в приміщенні виходять на південну сторону.

Тканинні ролети останні роки стійко утримують лідерство на ринку штор із текстилю. Вони перевірені сучасними тенденціями, тому отримують лише гарні відгуки. У магазині “Sunguard” великий вибір тканинних ролетів, тому кожен має змогу підібрати до свого інтер’єру найбільш вдалий варіант. Ролити гарантовано мають високу якість, та представляються по особливо привабливій цені. Отже, оберіть модель, яка особливо сподобалась вам та оформіть на сайті магазину заявку – sunguard.com.ua.

Поділитися:
Опубліковано на Mar 20 2018. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire