Тільки 16% росіян хочуть у складі РФ бачити ЛНР та ДНР

Жителі Російської федерації вважають необхідним підтримувати жителів ЛНР та ДНР, але приймати їх в склад Російської Федерації не мають бажання. Про це свідчать останні опитування в РФ, які були проведені Всеросійським центром вивчення суспільної думки.

“На сьогоднішній день більше говорять про те, що серед числа ополченців, що воюють на території Донбасу, більше російських добровольців, ніж українців. Якщо в цьому році так вважає 15% респондентів, то рік тому такої думки притримувалось тільки 5% людей. Але при цьому 66% опитаних переконані в тому, що загони ополчення ЛНР та ДНР складаються переважно з мешканців інших областей України та жителів Донбасу. Хоча ще рік тому так вважало 88% респондентів”, – говориться в даних опитування.

Третина росіян, а якщо точніше то 31%, радить владі країни в даній ситуації зберігати спокій та дотримуватись нейтралітету. Вони вважають, що не варто займати ні сторони сепаратистів, ні влади Києва.

Також з числа опитаних кожен четвертий (26%) вважає за необхідне визнати незалежність ЛНР та ДНР. Інші виступають за більш активну підтримку: 16% – прийняти їх в склад Російської Федерації, 12% – допомога в розширенні автономії.

Левова частина респондентів (74%) впевнені в тому, що проведення мирних переговорів а також замороження конфлікту буде в інтересах їх країни, навіть якщо від цього Росія понесе фінансові втрати.

Є й такі росіяни, які притримуються варіанту розвитку подій під гаслом “війна до переможного кінця”, таких 10%.

В цей же час 73% жителів Російської Федерації  виступають за подальше надання гуманітарної допомоги Донбасу. А ось за припинення поставок медикаментів та продовольства виступає 19% респондентів.

Опитування проводилось в період с 5 по 6 вересня 2015 року, в ньому взяли участь 1,6 тисяч громадян РФ, статистична погрішність складає не більше 3,5%.

Поділитися:

Метки: , , , , , , ,

Опубліковано на Sep 30 2015. Поданий під Cвіт, АТО, Влада і політика, Україна. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарОстанні новини

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire