Тарифні плани послуги eVPS

Віртуальний сервер ЦПС – це ідеальне рішення для проектів, яким необхідна максимальна гарантія працездатності сервера. Потужність віртуального сервера вимірюється в умовних одиницях – ВДУ (блок віртуального сервера), графік використання буде доступний вам в контрольній панелі. Для будь-якого тарифного плану в будь-який час доступна потужність в 256 ВДУ. Однак якщо Ваш сервер регулярно (протягом місяця) буде споживати потужність понад оплаченої, вам буде запропоновано перейти на інший тарифний план.

ЦПС (еластичний Virtual Private Server) – технологія віртуалізації системних ресурсів, що дозволяє при пікових навантаженнях споживати додаткову серверну потужність. ЦПС надає клієнту повністю ізольовану програмну середу з гарантованим набором пам’яті і обчислювальних ресурсів. При цьому з технічної точки зору кожен хостинговий пакет складається з деякої кількості ВДУ (Віртуальний сервер Одиниця), що мають фіксовані розміри і потужність. Але в міру зростання навантаження на сайт система додає у використання додаткову кількість VSU, необхідне для підтримки його працездатності. Для користувача і його додатків це відбувається прозоро, що створює враження майже необмеженого доступу до обчислювальних ресурсів.

Наш ЦПС відрізняється тим, що на наших виділених віртуальних серверах встановлена програмна середа, аналогічна тій, що налаштована і оптимізована нами для надання хостингу найкращої якості тисячам сайтів наших клієнтів, включаючи зручну і звичну панель управління на mirohost.net vps host.

У пакеті надаються:

Безкоштовний домен *
Виділений IP-адреса-
Необмежений обсяг трафіку **
Панель управління хостингом і сайтами MiroHost
Резервне копіювання на окремий резервний сервер
Пошта на окремому сервері пошти
Необмежена кількість поштових скриньок
* Безкоштовна реєстрація надається в доменних зонах: .ru, .com, .net ,, орг .info, .biz, .com.ua, in.ua, net.ua, org.ua, kiev.ua, а також у будь з українських регіональних доменних зон.

** Умови надання необмеженого обсягу трафіку: обсяг вихідного трафіку повинен перевершувати обсяг вхідного не менш ніж у 4 рази. Пакет не призначений для розміщення файлообмінних ресурсів і транзиту трафіку. MiroHost вправі відмовити в наданні послуги в разі порушення даного умови.

Домен, зареєстрований за даною акцією, надається тільки для використання з замовленим хостингом і може бути переведений на обслуговування до іншого реєстратора за умови, що клієнт не менше 6 місяців користувався послугою хостингу, по якій була надана безкоштовна реєстрація домену.

Поділитися:
Опубліковано на Aug 7 2015. Поданий під Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire