Sven Reserve Home-800

З кожним днем кількість електроприладів у нашому домі завжди збільшується, тому наша електросистема може дати збій у будь-який момент. Щоб запобігти шкідливих наслідків, при збоях електричних пристроїв, використовують джерела безперебійного живлення, скорочено ДБЖ. Цей прилад використовують для більш складної техніки, щоб застрахувати її від небажаної поломки при аварійному виключені світла, або різкому перепаді струму.

Одним із найкращих представників джерел безперебійного живлення можна вважати Sven Reserve Home-800, який має синусоідальну форму вихідної напруги і має зовнішній акумулятор, з ним можна ознайомитись в інтернет-магазині ProstoOn. Зовнішній акумулятор є великим плюсом при виборі ДБЖ, адже це суттєво може зекономити вам кошти при обслуговуванні.

Зовнішній вигляд Sven Reserve Home-800 не відрізняється від виду його конкурентів, але слід відмітити що Sven Reserve Home-800 має дисплей, на якому можна отримати всі дані про вхідну і вихідну напругу. ДБЖ досить компактне за розмірами, отже знайти місце на якійсь поличці для нього буде не дуже важко. Корпус Sven Reserve Home-800 виконаний з металу, який пофарбований в чорний колір. На дотик метал дуже якісний і зроблений дуже якісно. Всі вхідні і вихідні отвори знаходяться на задній панелі, що робить більш красивішим зовнішній вид ДБЖ. Передня панель Sven Reserve Home-800 виконана як панель керування. На цій панелі знаходиться екран і дві кнопки. Одна із них відповідає за ввімкнення, а інша за роботу в тихому режимі.

Всередині Sven Reserve Home-800 має транзистор, який є досить великим, але він не займає всю ємкість корпусу. Це дозволяє досить вільно почувати себе іншим елементам ДБЖ. Це дуже добре, адже джерело безперебійного живлення не буде сильно грітися при екстремальній роботі. В Sven Reserve Home-800 використовуються перемикачі, які витримують напругу в 10А. Це дуже гарний показник, і навіть при найбільшому перепаді напруги ваша техніка буде в порядку. Вся конструкція ДБЖ обдувається великим вентилятором. Він вмикається тільки при певних перегрівах системах. При роботі вентилятора, гучність самого ДБЖ збільшується, але це не сильно чути, якщо спеціально не прислухатися.

Працює Sven Reserve Home-800 дуже злагоджено і навіть при найбільших перепадах напруги він аварійно не вимикається. Це ДБЖ показує досить великі результати при тестуванні. Багато людей, які купили саме це ДБЖ не жаліють про свою покупку.

Отже, якщо вам потрібне надійне джерело безперебійного живлення, то Sven Reserve Home-800 підійде вам на всі 100% і задовольнить ваші потреби в повному розмірі.

Поділитися:
Опубліковано на Aug 4 2015. Поданий під Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire