Створення веб-сайтів від datatag.com.ua

Веб-студія DataTag надає комплексні послуги по створенню сайтів у Львові, Франківську, Тернополі та Луцьку. Головний офіс студії знаходиться в місті Львові. Ваш проект буде показником роботи спеціалістів студії. Тут дбають про репутацію, тому до вирішення поставлених завдань відносяться відповідально. Замовнику гарантується індивідуальний підхід. Усі деталі на http://datatag.com.ua.

Грамотне створення сайту – успіх вашого майбутнього

Дана студія надає послуги по створенню сайту візитки, сайтів для планшетів та мобільних телефонів, створення Landing Page, сайти на CMS Drupal, бізнес сайти. Для кожного проекту розробляється індивідуальний дизайн, при цьому враховуються усі бажання клієнта. Створення якісних веб сайтів у Львові, Тернополі, Луцьку та Франківську – це основний напрямок веб-студії DataTag. Далі проводиться технічна підтримка сайту, розміщення на хостингу та реєстрація доменного імені. Замовнику надаються консультації по управлінні сайтом.

Спеціалісти високого класу створюють сучасні сайти, які завдяки легкому інтерфейсу швидко стають популярними. Розробка сайтів швидко та недорого. Ціни вказані на нашому сайті. Ціна фіксується після узгодження техзавдання і не буде змінюватися протягом терміну виконання робіт.

Після всіх узгоджень команда береться за створення сайту. Весь процес займає приблизно 14 днів. Остаточний термін розробки сайту залежить від обсягу інформації та кількість сторінок.

Якщо сайт замовляється під Андроїд, то він буде автоматично підлаштовуватись під розмір екрану пристрою. Сайт легкий у сприйнятті, не потрібно його прокручувати вбоки, щоб побачити інформацію на сторінці.

Замовник отримує якісний ресурс на платформі CMS Drupal, що дає можливість власнику змінювати самостійно контент сайту. Також є можливість на сайті вести блог, підписувати користувачів на новини, просувати товар через соцмережі та інше. На сайт встановлюється лічильник відвідуваності Google Analytics, який допомогає вести статистику відвідувань та аналізувати переходи на сайт.

В нас Ви можете замовити сайт будь якої складності: Сайт Візитка, Landing Page, Бізнес сайт чи інтернет магазин. Всі сайти створені під мобільні телефони. Веб-студія DataTag гарантує, що в результаті Ви отримаєте сайт, який буде значно вирізнятися з-поміж сайтів-конкурентів.

Поділитися:
Опубліковано на Apr 13 2017. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire