Створення медичних сайтів для пацієнтів

Створення медичних сайтів у Івано-Франківську

Розробка медичного сайту дозволяє налагодити цілодобовий контакт з пацієнтами клініки, розширити коло клієнтів і вирішити ряд організаційних питань. Це можливість організувати запис на прийом в будь-який час, інформувати клієнтів про акції, проводити email-розсилки та багато іншого.

В силу специфіки роботи медичних установ, створення сайтів для них має свої особливості, серед яких і велика кількість клінік з різним набором послуг, і необхідність організувати можливість комунікацій з клієнтом, і можливість створення акцій і автоматичних email-розсилок.

Ми працюємо з медичними сайтами вже більше 10 років, тому знаємо безліч нюансів, які необхідно враховувати при створенні та розвитку медичних сайтів.

Переваги роботи з нами

Досвід. Як ми вже сказали, більше 10 років ми розробляємо і просуваємо сайти медичної тематики. Більшість вимог, що пред’являються до медичних сайтів, нам знайомі. Багаторічна підтримка сайтів дозволяє аналізувати їх ефективність, а значить, домагатися хороших результатів з першого кроку.

Комплексний підхід. Робота з сайтом не закінчується після його створення. У медичній сфері дуже важливо підтримувати сайт в актуальному стані. А грамотна реклама та перші рядки в пошукових системах забезпечать гпріток клієнтів.

Зв’язок з іншими системами. Для ефективної роботи сайту та зручності користувачів необхідна налагоджена зв’язок зі сторонніми ресурсами. Наприклад, створення сайтів івано-франківськ з системою запису на сервері страхових компаній – для клініки це особливо актуально. І ми можемо це організувати.

Калькулятори. Розрахунок вартості послуг, діагностика ваги – все це дуже зручно і обов’язково сподобається вашим клієнтам. Ми готові створити калькулятори будь-якої складності.

Закриті розділи. Іншими словами, створення особистих кабінетів на вашому сайті. Клієнту приємно – і вам добре, адже задоволений клієнт продовжує користуватися послугами вашої клініки.

Сайт робиться людьми і для людей

Ми вас слухаємо. Ми завжди відкриті для діалогу і враховуємо всі побажання замовника.

Ми пам’ятаємо, що і замовники, і відвідувачі сайту – люди. А значить, сайт буде, в першу чергу, зручним і зрозумілим. Скільки клієнтів ви втратили, користуючись незручним і негарним шаблоном, забувши про усунення виникаючих неполадок або взагалі не маючи сайту? Натрапивши на помилку, втомившись від невиразних шрифтів, ріжучих очей забарвлень або перебоїв з роботою сторінок, клієнт просто піде на інший сайт – а нам важливо, щоб цього не сталося.

  • Каталог послуг + адреси, де виявляються перераховані послуги
  • Розділ вартості послуг
  • Каталог акцій + запис по акції + покупка онлайн
  • Каталог обладнання
  • Список фахівців + запис до фахівця
  • розділ новин
  • Запис на прийом з вибором послуг або спеціаліста

Все це забезпечить зручність користування сайтом і підштовхне клієнта звертатися до вас знову і знову. Зрозуміло, цей список змінюється і доповнюється відповідно до побажань замовника. Індивідуальний підхід – це ще одна перевага роботи з нами.

Різновиди медичних сайтів, з якими ми працюємо:

Сайти багатопрофільних клінік

Наші найчастіші замовники. Безліч послуг і фахівців, різні напрямки. Вмістити все на одному сайті – і так, щоб відвідувач сайту зрозумів, а замовник залишився задоволений, – це ми вміємо.

Сайти спеціалізованих клінік і медичних центрів

Вузька спеціалізація клініки вимагає особливого підходу в роботі над сайтом – і ми готові вникнути в специфіку послуг, що надаються, щоб домогтися максимальної ефективності сторінок.

Сайти стоматологічних клінік

Завжди затребувані послуги – відповідно, висока конкуренція. Розроблений нами сайт допоможе вам виділитися серед моря однотипних організацій.

Веб-проекти клінік

Величезна кількість адрес, багато філій, але не вистачає клієнтів? Ми впорядкуємо всю інформацію та розташуємо так, щоб клієнтам було легко знайти саме ту клініку, яка йому потрібна.

Сайти косметологічних клінік

Своя цільова аудиторія і специфічні послуги тягнуть за собою особливий підхід до функціоналу і оформлення сайту. І ми це враховуємо.

Сайти державних клінік і жіночих консультацій

Уважність до особливостей роботи і облік потреб клієнтів подібних клінік допоможе нам створити ефективний і зрозумілий користувачеві сайт.

Ми знайомі з усіма цими видами сайтів і з усіма можемо працювати. Працювати швидко і грамотно, адже Bquadro – це якість в квадраті.

Поділитися:
Опубліковано на Sep 14 2017. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire