Створення Landing Page – основи

10 порад по створенню Landing Page в Луцьку

Перш ніж створювати Landing Page ймовірно є сенс розібратися, що це таке. Знати це необхідно і тим, хто поклав всю роботу по створенню сайтів Луцьк, просуванню сайту на фахівців, і, відповідно, самим фахівцям. Для господаря сайту знання правил Landing Page корисно, в першу чергу, для контролю за діяльністю оптимізаторів і розуміння специфіки Інтернет-бізнесу.

Landing Page – це та сама сторінка на вашому сайті, куди приходить відвідувач, клацнувши по посиланню в пошуковику, на сайті партнера, на головній або будь-якої іншої сторінки вашого сайту. Головною її особливістю є наявність інструменту бажаного для вас дії. Це може бути покупка, замовлення послуг, реєстрація, підписка на новини в Луцьку. Відповідно до завдань Landing Page є мотивація відвідувача на вчинення дії. Забезпечення конверсії трафіку в реальний прибуток. Для досягнення цього існує безліч правил і вимог, які залежать від специфіки бізнесу, цільової аудиторії тощо. Але є 10 основних моментів, які є актуальними для будь-якого сайту і які необхідно врахувати при створенні Landing Page.

Отже, ось вони 10 ключових кроків, що дозволяють отримати такий важливий для вас результат:

Релевантность сторінки оголошенню. Відвідувач повинен знайти на сторінці те, що він очікує. Вміст має повністю відповідати ключовим запитам. Погодьтеся, після переходу за посиланням «ремонт вікон» на сторінку ремонту кондиціонерів відвідувач навряд чи надовго на ній залишиться і сформує позитивну думку про вашу компанію.

Наявність чіткого заклику до дії. Повинен бути чіпляє текст, графічні кнопки, ясна вказівка ​​на те, що саме потрібно зробити. Закликів до дії має бути не менше 2-х для невеликих сторінок, і не менше 3-5 – для великих.

Використовуйте особисте звернення до відвідувача, слова «Ви», «Ваш». Не потрібно захаращувати сторінку докладним описом продукту або компанії. Більше уваги приділіть результатами покупки, тому якісь проблеми він зможе вирішити. Для інформації про компанії є інші сторінки.

Застосовуйте просте й переконливе слово, уникайте зайвих заумності і малозрозумілих позначень. Також будьте обережніше з творчістю і гумором. Далеко не всі це цінують.

Оптимально підбирайте довжину тексту. Чітких кордонів тут немає, все залежить від обсягу інформації та відповідності тексту змістом. Текст не повинен бути мізерним, але і надмірно довгі і нудні тексти теж погано сприймаються. Діяти необхідно по ситуації і якщо довгий текст допомагає мотивації відвідувачів, то він цілком доречний.

Зберігайте чіткість і ясність цілей в тексті, уникайте частих відступів від основної теми.

Використовуйте ключові точки на початку абзацу. Далеко не всі відвідувачі потребують прочитанні всього тексту. Багато вже володіють необхідною інформацією і кортить якомога швидше здійснити покупку. Не будемо їх від цього відволікати.

Зазвичай люди починають читання з перших і заключних фраз, і тільки потім переходять до середини. Необхідно щоб початок і кінець тексту містили важливі, переконливі аргументи.

Перший абзац повинен бути в 2 рядки, а в наступних – не більше 4-5 рядків (не пропозиція!). Текст повинен бути зручний для сприйняття, а не являти собою довгу «простирадло».

Перед розміщенням контенту врахуйте, яким чином інформація буде відображатися на екрані монітора. Не потрібно займати більшу частину екрану логотипом або картинкою, якими б гарними вони не були – це може відвернути відвідувача від заголовка або тексту. І в будь-якому місці сторінки має бути видно заклик до дії.

До цього слід додати ще кілька порад. Обов’язково приберіть всі сторонні елементи – банери, рекламу і т. Д. Розміщуйте рівно стільки інформації, скільки необхідно для здійснення продажу. Не потрібно проводити на Landing Page маркетингові дослідження в Луцьку та інші додаткові дії, кожен елемент повинен бути протестований. І ніколи не зупиняєтеся на шляху до підвищення конверсії!

Поділитися:
Опубліковано на Aug 21 2017. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire