Стильний ресепшн для стильного офісу

У приймальні будь-якого офісу є зона ресепшн, що є центральним місцем, за зовнішнім виглядом якого у відвідувачів складається найперше, і, звичайно ж, правильне уявлення про фірму. Саме тому, що імідж конкретної компанії багато в чому залежить від функціональності і привабливості цієї зони, власникам варто особливу увагу приділити вибору меблів і зробити так, щоб стильний ресепшн гармоніював з іншими предметами обстановки

Сьогодні дана мебель представлена ​​багатим розмаїттям моделей, різних форм і конфігурацій. Індивідуальне замовлення стійки ресепшн дозволяє підібрати виріб, який буде виготовлено в єдиному стильовому рішенні з іншими предметами інтер’єру приймальні.

Стійка адміністратора може бути класичного вигляду, тобто прямокутної, або володіти оригінальною конфігурацією. Також у власників компаній є можливість об’єднати декілька модулів, тим самим створивши простору і функціональну, дуже стильний ресепшин на Lamelio.com.ua/Resepshn .

Внутрішнє наповнення СТІЙОК ДЛЯ АДМІНІСТРАТОРА.

Для кожного покупця хочеться рекомендувати придбати дану мебель з наступним внутрішнім змістом;

-відділ Для зберігання паперових носіїв інформації;
-Міні-АТС;
-специальну панель, призначену для розміщення процесора;
-Кабелі-Каналами, які дозволять приховати дроти від комп’ютера;
-Навесні або приставні полички.

Верхня зона сучасного і стильного ресепшна повинна бути рекламною, іміджевою. Адже саме її відвідувачі бачуть в першу чергу. Нижні відділи є робітниками і призначаються тільки для співробітників компанії.

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ респешн.

Найчастіше сучасні виробники меблів використовують для виготовлення наступні матеріали;

-Маса Натурального дерева;
-камінь – Штучний або натуральний;
-шпона;
-метал – Найчастіше сталь;
-Пластик;
-Міцне Скло.

Одні з них – це натуральні камінь і дерево; відрізняються хорошою міцністю і надійністю, але мають досить високу вартість. Інші матеріали являють більш економічні варіанти, хоча за багатьма характеристиками і привабливості зовнішнього вигляду поступаються своїм природним аналогом. Тому, кращі і найпривабливіші, стильні ресепшн виготовляють методом комбінування двох або декількох з перерахованих вище матеріалів.

ІДЕЇ З ОФОРМЛЕННЯ ПРИЙМАЛЬНІ ЗОНИ.

Логічно і продумано буде розділити простір приймального приміщення на дві зони – місце для очікування і, власне, саму стійку ресепції. Для того, щоб відвідувачі могли зручно розташуватися під час очікування, необхідно встановити м’які дивани та крісла. Також в приймальні можна розмістити і журнальні столики, на яких будуть розташовуватися рекламні буклети, журнали, сувеніри. Якщо площа приміщення дозволяє, то не зайвим буде і установка стелажів для зберігання різного роду інформаційних матеріалів.

Стильні ресепшн, як правило, розміщують фасадом до вхідних відвідувачів. Однак, якщо приймальня має невеликі розміри, то можна встановити її і збоку, уздовж стіни. Висота конструкції повинна забезпечувати співробітникам фірми деяку психологічний захист, також вона повинна бути достатньою для розміщення монітора. Для сучасних рідкокристалічних моніторів цілком достатньо 90 сантиметрів. Особливо зручними є адміністративні стійки, оснащені механізмом регулювання стільниць. Протяжність ресепшина може бути абсолютно будь-який, але вона повинна підбиратися з урахуванням розмірів самого приміщення і потреб конкретної фірми.

Поділитися:

Метки: , , , , , ,

Опубліковано на Aug 24 2015. Поданий під Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

1 коментар для “Стильний ресепшн для стильного офісу”

  1. Тарик

    Да это хорошо если подходит стандартные варианты. А если нет?

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire